Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.090,-
Nee
2007
2025-10-06
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Ford Fiesta met kenteken 79-XJ-KG is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2007. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 80 pk. Dit model beschikt over een 1388 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.2 liter per 100 km. Dankzij 1.095 kg ligt deze auto stevig op de weg. De auto wisselde in 2025 voor het laatst van eigenaar. Dit voertuig moet over 12 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 8 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1388 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 80 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1095 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1520 kg |
| Lengte | 4,04 m |
| Breedte | 1,69 m |
| Hoogte | 1,47 m |
| Wielbasis | 2,49 m |
| Tenaamstelling | 2025-10-06 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2007-06-21 |
| Eerste toelating in Nederland | 2007-06-21 |
| APK vervaldatum | 2026-06-06 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Ford Fiesta hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2007
€ 1.974 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.499 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,508 recente eigenaren
Eerste registratie
Ford Fiesta
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 jaarEigenaar wijziging
7 dagenEigenaar wijziging
1 jaarEigenaar wijziging
6 maandenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
5 maandenHuidige eigenaar
7 maanden4 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2007 | € 1.974,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2007 | 197.025 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2007 | 22 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1058 |
| Periode | 2002-04-16 - 2010-01-02 |
| Aantal geregistreerde auto's | 6412 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 4 |
| Aantal import auto's | 560 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 4 |
| Import percentage | 9% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 1866 | 40 | € 15.550,- | € 3.040,- |
| 2002 | 1866 | 40 | € 15.550,- | € 3.040,- |
| 2003 | 1553 | 43 | € 3.144,- | |
| 2003 | 1553 | 43 | € 3.144,- | |
| 2004 | 244 | 40 | € 16.100,- | € 3.154,- |
| 2004 | 244 | 40 | € 16.100,- | € 3.154,- |
| 2004 | 106 | 8 | € 3.310,- | |
| 2005 | 126 | 12 | € 3.428,- | |
| 2005 | 289 | 44 | € 16.222,- | € 3.337,- |
| 2005 | 289 | 44 | € 16.222,- | € 3.337,- |
| 2006 | 865 | 105 | € 16.146,- | € 3.209,- |
| 2006 | 865 | 105 | € 16.146,- | € 3.209,- |
| 2006 | 140 | 22 | € 3.393,- | |
| 2007 | 855 | 148 | € 16.036,- | € 3.126,- |
| 2007 | 855 | 148 | € 16.036,- | € 3.126,- |
| 2007 | 108 | 17 | € 17.948,- | € 3.349,- |
| 2008 | 733 | 136 | € 16.259,- | € 2.976,- |
| 2008 | 733 | 136 | € 16.259,- | € 2.976,- |
| 2008 | 35 | 12 | € 17.685,- | € 2.862,- |
| 2009 | 6 | 4 | € 15.779,- | € 2.838,- |
| 2009 | 6 | 4 | € 15.779,- | € 2.838,- |
| 2010 | 1 | 0 | € 3.054,- | |
| 2010 | 1 | 0 | € 3.054,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 08-ZG-DK | |||
| JB-550-D | |||
| 76-LF-DS | |||
| 99-JN-JP | |||
| 22-GFB-1 | |||
| 43-GLB-8 | |||
| 81-RK-LR | |||
| 90-JL-PZ | |||
| 53-TT-XR | |||
| 06-RV-PX | |||
| 62-LD-HS | |||
| 79-LN-SH | |||
| 86-JP-VN | |||
| 04-JN-DV | |||
| 76-JT-DV | |||
| 31-LV-BS | |||
| NJ-445-Z | |||
| 11-XH-KR | |||
| 09-JT-ZF | |||
| 98-JN-HN | |||
| 64-JP-GZ | |||
| 68-TL-ZX | |||
| 63-LP-NG | |||
| 42-GNP-3 | |||
| 51-LF-KK | |||
| 09-NR-XL | |||
| 33-GBJ-2 | |||
| 90-SL-JK | |||
| 25-JZ-ZG | |||
| 25-TF-JN |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 91-SR-KD | 2026-05-20 | |||
| 74-LN-ND | 2026-05-21 | |||
| 77-TT-VG | 2026-05-21 | |||
| 86-JS-RK | 2026-05-20 | |||
| 05-SR-HT | 2026-05-18 | |||
| 62-SH-PG | 2026-05-11 | |||
| 25-SJ-SG | 2026-05-10 | |||
| 61-JN-LD | 2026-05-15 | |||
| 14-JT-ZF | 2026-05-13 | |||
| 14-NH-BL | 2026-05-18 | |||
| 88-XL-ZR | 2026-05-12 | |||
| 45-SR-SK | 2026-05-15 | |||
| 72-LJ-JD | 2026-05-11 | |||
| 84-TH-GB | 2026-05-07 | |||
| 19-LN-KZ | 2026-05-07 | |||
| 17-TT-XS | 2026-05-12 | |||
| 31-JZ-LB | 2026-05-12 | |||
| 40-XJ-FG | 2026-05-09 | |||
| 28-JN-JS | 2026-05-05 | |||
| 38-JX-BV | 2026-05-13 | |||
| 8-TGZ-61 | 2026-05-04 | |||
| 90-JN-RN | 2026-05-03 | |||
| 86-JR-JK | 2026-05-05 | |||
| 52-JX-PJ | 2026-05-04 | |||
| 11-TR-FG | 2026-05-01 | |||
| 52-JR-XR | 2026-05-02 | |||
| 40-ZG-NT | 2026-05-01 | |||
| 21-LL-LR | 2026-04-28 | |||
| 11-JS-VN | 2026-04-25 | |||
| 47-KGP-3 | 2026-04-28 |