Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.307,-
Nee
2005
2026-05-01
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Ford Fiesta met kenteken 81-RK-LR is afkomstig uit het bouwjaar 2005. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 80 pk. De motor heeft een inhoud van 1388 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.4 l/100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.112 kg. Dit voertuig is al 25 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De APK is geldig tot 25-11-2026. De auto heeft sinds de registratie 14 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1388 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 80 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1112 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1540 kg |
| Lengte | 4,04 m |
| Breedte | 1,68 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,49 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-01 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2005-05-11 |
| Eerste toelating in Nederland | 2005-05-11 |
| APK vervaldatum | 2026-11-25 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Ford Fiesta hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2005
€ 1.460 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 3.650 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,5014 recente eigenaren
Eerste registratie
Ford Fiesta
Eigenaar wijziging
11 maandenEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 5 maandenEigenaar wijziging
26 dagenEigenaar wijziging
11 maandenEigenaar wijziging
9 dagenEigenaar wijziging
1 jaar en 1 maandEigenaar wijziging
28 dagenEigenaar wijziging
8 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
7 dagenEigenaar wijziging
10 dagenEigenaar wijziging
8 dagenEigenaar wijziging
4 maandenHuidige eigenaar
25 dagen5 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2005 | € 1.460,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2005 | 284.541 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2005 | 5 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1149 |
| Periode | 2004-01-21 - 2008-12-15 |
| Aantal geregistreerde auto's | 515 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 71 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 14% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 1866 | 40 | € 15.550,- | € 3.040,- |
| 2002 | 1866 | 40 | € 15.550,- | € 3.040,- |
| 2003 | 1553 | 43 | € 3.144,- | |
| 2003 | 1553 | 43 | € 3.144,- | |
| 2004 | 244 | 40 | € 16.100,- | € 3.154,- |
| 2004 | 244 | 40 | € 16.100,- | € 3.154,- |
| 2004 | 106 | 8 | € 3.310,- | |
| 2005 | 126 | 12 | € 3.428,- | |
| 2005 | 289 | 44 | € 16.222,- | € 3.337,- |
| 2005 | 289 | 44 | € 16.222,- | € 3.337,- |
| 2006 | 865 | 105 | € 16.146,- | € 3.209,- |
| 2006 | 865 | 105 | € 16.146,- | € 3.209,- |
| 2006 | 140 | 22 | € 3.393,- | |
| 2007 | 855 | 148 | € 16.036,- | € 3.126,- |
| 2007 | 855 | 148 | € 16.036,- | € 3.126,- |
| 2007 | 108 | 17 | € 17.948,- | € 3.349,- |
| 2008 | 733 | 136 | € 16.259,- | € 2.976,- |
| 2008 | 733 | 136 | € 16.259,- | € 2.976,- |
| 2008 | 35 | 12 | € 17.685,- | € 2.862,- |
| 2009 | 6 | 4 | € 15.779,- | € 2.838,- |
| 2009 | 6 | 4 | € 15.779,- | € 2.838,- |
| 2010 | 1 | 0 | € 3.054,- | |
| 2010 | 1 | 0 | € 3.054,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 06-RV-PX | |||
| 08-ZG-DK | |||
| NJ-445-Z | |||
| 33-GBJ-2 | |||
| JB-550-D | |||
| 22-GFB-1 | |||
| 43-GLB-8 | |||
| 53-TT-XR | |||
| 09-NR-XL | |||
| 90-SL-JK | |||
| 68-TL-ZX | |||
| 25-TF-JN | |||
| JJ-226-K | |||
| 61-XV-HD | |||
| 35-TX-SX | |||
| 69-SJ-LD | |||
| NV-750-J | |||
| 17-TP-HF | |||
| GP-136-R | |||
| G-056-ND | |||
| 21-GPD-5 | |||
| 12-PXX-3 | |||
| 14-RS-TG | |||
| TL-112-H | |||
| 51-XG-PH | |||
| 68-XV-JD | |||
| 5-XLX-93 | |||
| 51-ZN-VS | |||
| 34-XS-JX | |||
| 40-TR-JR |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 91-SR-KD | 2026-05-20 | |||
| 05-SR-HT | 2026-05-18 | |||
| 11-XH-KR | 2026-05-22 | |||
| 62-SH-PG | 2026-05-11 | |||
| 88-XL-ZR | 2026-05-12 | |||
| 77-TT-VG | 2026-05-21 | |||
| 25-SJ-SG | 2026-05-10 | |||
| 42-GNP-3 | 2026-05-22 | |||
| 17-TT-XS | 2026-05-12 | |||
| 84-TH-GB | 2026-05-07 | |||
| 40-XJ-FG | 2026-05-09 | |||
| 45-SR-SK | 2026-05-15 | |||
| 8-TGZ-61 | 2026-05-04 | |||
| 11-TR-FG | 2026-05-01 | |||
| 40-ZG-NT | 2026-05-01 | |||
| 37-TR-TR | 2026-04-25 | |||
| 22-NX-LR | 2026-04-20 | |||
| 86-SL-NL | 2026-04-15 | |||
| 68-RT-LL | 2026-05-08 | |||
| SL-246-P | 2026-04-14 | |||
| 8-XTS-21 | 2026-05-20 | |||
| 43-SR-SJ | 2026-05-08 | |||
| 24-GBV-4 | 2026-05-17 | |||
| 79-XJ-KG | 2026-04-05 | |||
| 96-SP-NL | 2026-04-10 | |||
| 53-TJ-LN | 2026-04-04 | |||
| 75-ZS-GX | 2026-05-02 | |||
| 65-ZK-FG | 2026-04-10 | |||
| 62-RV-PV | 2026-03-30 | |||
| 42-NP-PN | 2026-04-25 |