Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 5.190,-
Nee
2004
2024-05-31
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mazda Premacy met kenteken 79-PT-ZK is afkomstig uit het bouwjaar 2004. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 101 pk. Dit model beschikt over een 1840 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8.1 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.350 kg voor optimale prestaties. Sinds 723 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De APK is geldig tot 19-06-2025.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1840 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 101 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 10.5 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 6.7 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1435 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1770 kg |
| Lengte | 4,34 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,60 m |
| Wielbasis | 2,67 m |
| Tenaamstelling | 2024-05-31 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-12-03 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-12-03 |
| APK vervaldatum | 2025-06-19 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Mazda Premacy stationwagen
|
Nu te koop
8 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 999 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Mazda Premacy
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
9 dagenEigenaar wijziging
22 dagenEigenaar wijziging
3 jarenEigenaar wijziging
6 dagenEigenaar wijziging
12 dagenEigenaar wijziging
2 maandenHuidige eigenaar
1 jaar en 12 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 185.459 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 4 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1183 |
| Periode | 1999-06-30 - 2006-10-19 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2448 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 43 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1999 | 132 | 6 | € 4.560,- | |
| 1999 | 132 | 6 | € 4.560,- | |
| 2000 | 452 | 9 | € 4.662,- | |
| 2000 | 452 | 9 | € 4.662,- | |
| 2001 | 279 | 4 | € 4.626,- | |
| 2001 | 279 | 4 | € 4.626,- | |
| 2002 | 310 | 3 | € 4.797,- | |
| 2002 | 310 | 3 | € 4.797,- | |
| 2003 | 381 | 7 | € 4.815,- | |
| 2003 | 381 | 7 | € 4.815,- | |
| 2004 | 468 | 7 | € 4.791,- | |
| 2004 | 468 | 7 | € 4.791,- | |
| 2005 | 403 | 7 | € 4.976,- | |
| 2005 | 403 | 7 | € 4.976,- | |
| 2006 | 23 | 0 | € 4.960,- | |
| 2006 | 23 | 0 | € 4.960,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 63-GG-JT | 2026-05-17 | |||
| 49-PH-JS | 2026-05-19 | |||
| 52-NP-SK | 2026-05-04 | |||
| 49-RG-XR | 2026-04-15 | |||
| 39-LD-LT | 2026-05-11 | |||
| 52-DF-TZ | 2026-03-26 | |||
| 27-DZ-DB | 2026-03-26 | |||
| 40-PT-GG | 2026-03-19 | |||
| 59-PL-TK | 2026-03-19 | |||
| 56-PL-VR | 2026-03-18 | |||
| 44-PL-TK | 2026-03-04 | |||
| 68-RK-RP | 2026-03-03 | |||
| 67-FB-FK | 2026-02-26 | |||
| 56-PZ-GT | 2026-02-25 | |||
| 80-NH-FT | 2025-07-11 | |||
| 59-JN-XP | 2023-08-27 | |||
| 75-LT-GT | 2024-06-02 | |||
| 73RHGR | 2020-09-24 | |||
| 24-LV-DZ | 2022-04-27 | |||
| 12-LT-XR | 2021-04-08 | |||
| 57-RV-ZH | 2022-02-02 | |||
| 66-FT-BG | 2025-06-17 | |||
| 55HDRV | 2020-05-25 | |||
| 08GVFN | 2021-06-01 | |||
| 10RKXD | 2021-01-30 | |||
| 88-LB-ZJ | 2022-05-10 | |||
| 07-DT-TJ | 2021-10-30 | |||
| 03HXHN | 2020-10-05 | |||
| 18-NP-KK | 2021-04-12 | |||
| 01LGNB | 2020-06-04 |