Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.781,-
Ja, 2009
2009
2026-05-11
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Toyota Avensis met kenteken 79-KJJ-1 is op kenteken gezet in 2009. Dit voertuig is in december 2009 geïmporteerd naar Nederland. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 132 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1598 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.5 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.475 kg voor optimale prestaties. Dit voertuig is al 13 dagen in handen van dezelfde eigenaar. Dit voertuig moet over 347 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 4 eigenaren gehad in het verleden. De actuele waarde van dit voertuig is naar schatting € 3.500.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 132 pk |
| Milieulabel | A |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1520 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1970 kg |
| Lengte | 4,79 m |
| Breedte | 1,81 m |
| Hoogte | 1,48 m |
| Wielbasis | 2,70 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-11 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2009-06-11 |
| Eerste toelating in Nederland | 2009-12-23 |
| APK vervaldatum | 2027-05-07 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Van deze auto zijn 15 verkoopprijzen en 5 kilometerstanden beschikbaar. Ook zijn er 15 historische advertenties beschikbaar
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Toyota Avensis MPV
|
Nu te koop
7 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2009
€ 4.990 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 5.115 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Toyota Avensis
Geïmporteerd naar Nederland
Na 6 maandenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
15 dagenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
6 maandenEigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
6 dagenEigenaar wijziging
5 dagenEigenaar wijziging
19 dagenHuidige eigenaar
20 dagen5 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Er kan een scheur ontstaan op de hoek van de kunststof behuizing van het koolstoffilter.
Lekkage van brandstof en/of brandstofdampen, waardoor brandgevaar ontstaat.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal de koolstoffilterbehuizing vervangen.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2009 | € 4.990,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2009 | 252.100 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2009 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1076 |
| Periode | 2009-05-27 - 2017-11-25 |
| Aantal geregistreerde auto's | 433 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 6 |
| Aantal import auto's | 126 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 6 |
| Import percentage | 29% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2009 | 87 | 19 | € 26.526,- | € 4.460,- |
| 2009 | 87 | 19 | € 26.526,- | € 4.460,- |
| 2010 | 71 | 14 | € 27.397,- | € 4.707,- |
| 2010 | 71 | 14 | € 27.397,- | € 4.707,- |
| 2011 | 92 | 26 | € 28.256,- | € 4.519,- |
| 2011 | 92 | 26 | € 28.256,- | € 4.519,- |
| 2012 | 79 | 25 | € 29.177,- | € 4.536,- |
| 2012 | 79 | 25 | € 29.177,- | € 4.536,- |
| 2013 | 41 | 21 | € 32.564,- | € 4.270,- |
| 2013 | 41 | 21 | € 32.564,- | € 4.270,- |
| 2014 | 20 | 10 | € 32.164,- | € 3.828,- |
| 2014 | 20 | 10 | € 32.164,- | € 3.828,- |
| 2015 | 18 | 4 | € 32.854,- | € 5.989,- |
| 2015 | 17 | 3 | € 32.950,- | € 5.914,- |
| 2016 | 12 | 4 | € 35.688,- | € 4.242,- |
| 2016 | 12 | 4 | € 35.688,- | € 4.242,- |
| 2017 | 13 | 3 | € 35.734,- | € 6.128,- |
| 2017 | 13 | 3 | € 35.734,- | € 6.128,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 78-PZR-5 | 2026-04-10 | |||
| L-617-ZH | 2026-04-01 | |||
| 48-LBP-7 | 2026-01-29 | |||
| 58-JSF-1 | 2025-05-08 | |||
| 85-KZD-8 | 2025-06-14 | |||
| 69-LXF-5 | 2024-09-14 | |||
| 63-RVX-7 | 2025-08-29 | |||
| 38-JJN-7 | 2026-01-23 | |||
| 19-JVL-4 | 2025-06-14 | |||
| 56-JSF-1 | 2024-04-25 | |||
| 70-KJX-4 | 2025-03-24 | |||
| 60-JRF-7 | 2025-07-07 | |||
| 48-KBP-3 | 2024-12-12 | |||
| 08-XDG-5 | 2023-03-23 | |||
| 30-JXJ-2 | 2022-04-08 | |||
| 85-JSF-2 | 2024-07-03 | |||
| 38-JRL-8 | 2020-06-09 | |||
| 90-RFB-7 | 2022-11-14 | |||
| 90-XGR-3 | 2023-02-14 | |||
| 07-JNH-6 | 2021-06-30 | |||
| 68-LXF-5 | 2025-06-11 | |||
| 89-KJH-9 | 2022-03-16 | |||
| 41-JVR-2 | 2023-02-02 | |||
| 17-KNR-2 | 2022-10-11 | |||
| 60-JTF-7 | 2024-09-24 | |||
| 67-JPV-2 | 2025-08-28 | |||
| X-652-ZR | 2024-03-08 | |||
| 93-JXD-3 | 2024-02-14 | |||
| 71-PDP-2 | 2025-11-17 | |||
| 68-NJZ-3 | 2024-03-20 |