Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 25.691
€ 4.451,-
Nee
2009
2023-02-08
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Toyota Avensis met kenteken 38-JJN-7 is afkomstig uit het bouwjaar 2009. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Toyota was € 25.691. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 132 pk. Dit model beschikt over een 1598 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.5 l/100 km. Met 1.475 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. Sinds 1201 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De APK is geldig tot 03-10-2026. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 132 pk |
| Milieulabel | A |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1520 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1970 kg |
| Lengte | 4,79 m |
| Breedte | 1,81 m |
| Hoogte | 1,48 m |
| Wielbasis | 2,70 m |
| Tenaamstelling | 2023-02-08 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2009-06-20 |
| Eerste toelating in Nederland | 2009-06-20 |
| APK vervaldatum | 2026-10-03 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Toyota Avensis MPV
|
Nu te koop
7 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2009
€ 4.990 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 5.115 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Toyota Avensis
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
3 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Er kan een scheur ontstaan op de hoek van de kunststof behuizing van het koolstoffilter.
Lekkage van brandstof en/of brandstofdampen, waardoor brandgevaar ontstaat.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal de koolstoffilterbehuizing vervangen.
De achterwieldraagarmen kunnen corroderen indien de achterwieluitlijning bij een werkplaatsbezoek opnieuw is afgesteld en de specificaties voor het vastzetten van de moeren niet juist is opgevolgd.
Speling in de achterwieldraagarm. Dit kan leiden tot verlies van controle over het voertuig.
De producent/distributeur roept de betreffende voertuigen/producten terug neemt maatregelen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met de merkdealer of erkend reparateur. Deze zal de achterwieldraagarmen controleren en indien nodig vervangen.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2009 | € 4.990,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2009 | 252.100 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2009 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1076 |
| Periode | 2009-05-27 - 2017-11-25 |
| Aantal geregistreerde auto's | 433 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 6 |
| Aantal import auto's | 126 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 6 |
| Import percentage | 29% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2009 | 87 | 19 | € 26.526,- | € 4.460,- |
| 2009 | 87 | 19 | € 26.526,- | € 4.460,- |
| 2010 | 71 | 14 | € 27.397,- | € 4.707,- |
| 2010 | 71 | 14 | € 27.397,- | € 4.707,- |
| 2011 | 92 | 26 | € 28.256,- | € 4.519,- |
| 2011 | 92 | 26 | € 28.256,- | € 4.519,- |
| 2012 | 79 | 25 | € 29.177,- | € 4.536,- |
| 2012 | 79 | 25 | € 29.177,- | € 4.536,- |
| 2013 | 41 | 21 | € 32.564,- | € 4.270,- |
| 2013 | 41 | 21 | € 32.564,- | € 4.270,- |
| 2014 | 20 | 10 | € 32.164,- | € 3.828,- |
| 2014 | 20 | 10 | € 32.164,- | € 3.828,- |
| 2015 | 18 | 4 | € 32.854,- | € 5.989,- |
| 2015 | 17 | 3 | € 32.950,- | € 5.914,- |
| 2016 | 12 | 4 | € 35.688,- | € 4.242,- |
| 2016 | 12 | 4 | € 35.688,- | € 4.242,- |
| 2017 | 13 | 3 | € 35.734,- | € 6.128,- |
| 2017 | 13 | 3 | € 35.734,- | € 6.128,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 79-KJJ-1 | 2026-05-06 | |||
| 78-PZR-5 | 2026-04-10 | |||
| L-617-ZH | 2026-04-01 | |||
| 56-JSF-1 | 2024-04-25 | |||
| 85-KZD-8 | 2025-06-14 | |||
| 48-LBP-7 | 2026-01-29 | |||
| 70-KJX-4 | 2025-03-24 | |||
| 58-JSF-1 | 2025-05-08 | |||
| 69-LXF-5 | 2024-09-14 | |||
| 60-JRF-7 | 2025-07-07 | |||
| 08-XDG-5 | 2023-03-23 | |||
| 63-RVX-7 | 2025-08-29 | |||
| 19-JVL-4 | 2025-06-14 | |||
| 30-JXJ-2 | 2022-04-08 | |||
| 85-JSF-2 | 2024-07-03 | |||
| 38-JRL-8 | 2020-06-09 | |||
| 90-RFB-7 | 2022-11-14 | |||
| 90-XGR-3 | 2023-02-14 | |||
| 41-JVR-2 | 2023-02-02 | |||
| 89-KJH-9 | 2022-03-16 | |||
| 07-JNH-6 | 2021-06-30 | |||
| 68-LXF-5 | 2025-06-11 | |||
| 60-JTF-7 | 2024-09-24 | |||
| 67-JPV-2 | 2025-08-28 | |||
| X-652-ZR | 2024-03-08 | |||
| 17-KNR-2 | 2022-10-11 | |||
| 48-KBP-3 | 2024-12-12 | |||
| 93-JXD-3 | 2024-02-14 | |||
| 68-NJZ-3 | 2024-03-20 | |||
| 54-JSG-6 | 2020-06-29 |