Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 5.747,-
Nee
2001
2025-02-18
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Mégane Cabriolet met kenteken 79-GV-XR is op kenteken gezet in 2001. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 107 pk. Dit model beschikt over een 1598 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 7 liter per 100 km. Met 1.200 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2025. De volgende APK-keuring staat gepland voor 30-04-2025. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 108 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1240 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1560 kg |
| Lengte | 4,08 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,37 m |
| Wielbasis | 2,46 m |
| Tenaamstelling | 2025-02-18 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-04-06 |
| Eerste toelating in Nederland | 2001-04-06 |
| APK vervaldatum | 2025-04-30 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Mégane Cabriolet cabriolet
|
Nu te koop
7 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 1.490 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.750 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Mégane Cabriolet
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
1 jaar en 3 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 1.490,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 172.330 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 4 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1014 |
| Periode | 2000-09-18 - 2003-04-29 |
| Aantal geregistreerde auto's | 317 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 20 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 6% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 10 | 1 | € 5.470,- | |
| 2000 | 10 | 1 | € 5.470,- | |
| 2001 | 52 | 5 | € 6.121,- | |
| 2001 | 280 | 18 | € 5.355,- | |
| 2001 | 280 | 18 | € 5.355,- | |
| 2002 | 24 | 3 | € 6.157,- | |
| 2002 | 26 | 1 | € 5.379,- | |
| 2002 | 26 | 1 | € 5.379,- | |
| 2003 | 5 | 2 | € 5.955,- | |
| 2003 | 1 | 0 | € 3.679,- | |
| 2003 | 1 | 0 | € 3.679,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 77-GR-JH | 2026-05-12 | |||
| 68-JR-DJ | 2026-04-24 | |||
| PX-495-X | 2026-04-09 | |||
| 22-HH-NH | 2026-03-28 | |||
| 82-HB-KV | 2026-03-23 | |||
| 68-GZ-XZ | 2026-03-13 | |||
| 04-HB-FD | 2023-11-16 | |||
| 61-GJ-VP | 2021-05-03 | |||
| 66-HB-PR | 2025-03-10 | |||
| 90GTNB | 2021-04-12 | |||
| 16-GZ-DF | 2024-08-04 | |||
| 37-TH-ZB | 2025-10-25 | |||
| 72-HF-NZ | 2023-08-25 | |||
| 11GXFN | 2020-11-25 | |||
| 55GXSR | 2021-11-27 | |||
| 77HGFR | 2025-06-04 | |||
| 69-HF-JP | 2025-10-22 | |||
| 18HDTN | 2020-11-01 | |||
| 35-HT-PX | 2023-07-12 | |||
| 77-HJ-NH | 2024-08-15 | |||
| 72-GL-HB | 2024-03-22 | |||
| 90HKSF | 2021-06-02 | |||
| 87-HD-NH | 2022-08-30 | |||
| 19-GF-ZZ | 2025-10-07 | |||
| 27GSKF | 2022-08-15 | |||
| 42-HP-VZ | 2023-10-07 | |||
| 01-GR-XN | 2024-10-24 | |||
| 97HJJN | 2020-08-27 | |||
| 49-XG-FH | 2023-10-18 | |||
| 38-GK-SR | 2023-11-05 |