Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 5.560,-
Nee
2001
2024-10-23
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Mégane Cabriolet met kenteken 01-GR-XN is afkomstig uit het bouwjaar 2001. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 107 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 1598 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 7 liter per 100 km. Dankzij 1.200 kg ligt deze auto stevig op de weg. Sinds 578 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 09-07-2025.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 108 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 9.4 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.7 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1240 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1560 kg |
| Lengte | 4,08 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,37 m |
| Wielbasis | 2,46 m |
| Tenaamstelling | 2024-10-23 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-02-23 |
| Eerste toelating in Nederland | 2001-02-23 |
| APK vervaldatum | 2025-07-09 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Mégane Cabriolet cabriolet
|
Nu te koop
7 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 1.490 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.750 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Renault Mégane Cabriolet
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
9 maandenHuidige eigenaar
1 jaar en 7 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 1.490,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 172.330 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 4 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1023 |
| Periode | 2000-09-18 - 2003-04-29 |
| Aantal geregistreerde auto's | 317 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 20 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 6% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 10 | 1 | € 5.470,- | |
| 2000 | 10 | 1 | € 5.470,- | |
| 2001 | 52 | 5 | € 6.121,- | |
| 2001 | 280 | 18 | € 5.355,- | |
| 2001 | 280 | 18 | € 5.355,- | |
| 2002 | 24 | 3 | € 6.157,- | |
| 2002 | 26 | 1 | € 5.379,- | |
| 2002 | 26 | 1 | € 5.379,- | |
| 2003 | 5 | 2 | € 5.955,- | |
| 2003 | 1 | 0 | € 3.679,- | |
| 2003 | 1 | 0 | € 3.679,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 77-GR-JH | 2026-05-12 | |||
| 68-JR-DJ | 2026-04-24 | |||
| PX-495-X | 2026-04-09 | |||
| 22-HH-NH | 2026-03-28 | |||
| 82-HB-KV | 2026-03-23 | |||
| 68-GZ-XZ | 2026-03-13 | |||
| 86-HG-ST | 2021-01-16 | |||
| 63GSXZ | 2021-01-30 | |||
| 35-HT-PX | 2023-07-12 | |||
| 43-GG-DF | 2024-07-30 | |||
| 49-XG-FH | 2023-10-18 | |||
| 46hhtf | 2020-07-04 | |||
| 39-HX-ZS | 2023-04-28 | |||
| 61LNB4 | 2020-06-03 | |||
| 71JFBB | 2020-05-26 | |||
| 04-HB-FD | 2023-11-16 | |||
| 05-GP-HN | 2025-07-28 | |||
| 40HJGF | 2021-08-13 | |||
| 61-GJ-VP | 2021-05-03 | |||
| 66-HB-PR | 2025-03-10 | |||
| 65-GN-TX | 2024-11-28 | |||
| 77-HJ-NH | 2024-08-15 | |||
| 33-GL-KL | 2025-08-31 | |||
| 37-HH-GX | 2021-01-15 | |||
| 90HKSF | 2021-06-02 | |||
| 79-GV-XR | 2025-02-18 | |||
| 70-HF-JP | 2024-01-09 | |||
| 42-JN-HB | 2024-04-20 | |||
| 43-HH-TF | 2023-01-17 | |||
| 69-HF-JP | 2025-10-22 |