Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 6.026,-
Nee
2004
2023-11-07
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Nissan Primera Estate met kenteken 78-NT-FX is op kenteken gezet in 2004. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 140 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1998 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 9.1 liter per 100 km. Dankzij 1.455 kg ligt deze auto stevig op de weg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 929 dagen in bezit. Dit voertuig moet over 567 dagen opnieuw APK-gekeurd worden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 140 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 12.2 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 7.3 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 9.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1552 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1940 kg |
| Lengte | 4,68 m |
| Breedte | 1,76 m |
| Hoogte | 1,48 m |
| Wielbasis | 2,68 m |
| Tenaamstelling | 2023-11-07 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-02-14 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-02-14 |
| APK vervaldatum | 2024-11-03 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Nissan Primera Estate stationwagen
|
Nu te koop
4 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 995 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Nissan Primera Estate
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
6 maandenEigenaar wijziging
5 dagenHuidige eigenaar
2 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1175 |
| Periode | 1998-04-14 - 2008-04-17 |
| Aantal geregistreerde auto's | 225 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 2 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1998 | 1 | 0 | € 4.190,- | |
| 1998 | 13 | 0 | € 4.263,- | |
| 1999 | 26 | 0 | € 4.164,- | |
| 1999 | 26 | 0 | € 4.164,- | |
| 2000 | 3 | 0 | € 3.995,- | |
| 2000 | 3 | 0 | € 3.995,- | |
| 2002 | 19 | 1 | € 6.392,- | |
| 2002 | 19 | 1 | € 6.392,- | |
| 2002 | 9 | 0 | € 7.556,- | |
| 2003 | 56 | 0 | € 6.114,- | |
| 2003 | 56 | 0 | € 6.114,- | |
| 2003 | 14 | 1 | € 7.584,- | |
| 2004 | 40 | 1 | € 6.108,- | |
| 2004 | 40 | 1 | € 6.108,- | |
| 2004 | 22 | 0 | € 6.790,- | |
| 2005 | 27 | 0 | € 7.075,- | |
| 2005 | 27 | 0 | € 7.075,- | |
| 2005 | 22 | 0 | € 7.628,- | |
| 2006 | 32 | 0 | € 6.736,- | |
| 2006 | 32 | 0 | € 6.736,- | |
| 2006 | 23 | 1 | € 7.136,- | |
| 2007 | 8 | 0 | € 6.642,- | |
| 2007 | 7 | 0 | € 7.281,- | |
| 2007 | 8 | 0 | € 6.642,- | |
| 2008 | 1 | 0 | € 6.594,- | |
| 2008 | 1 | 0 | € 6.594,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 90-NL-DP | 2026-04-29 | |||
| 71-TP-PH | 2026-04-21 | |||
| 28-TF-BR | 2026-04-07 | |||
| 52-RL-NH | 2026-04-02 | |||
| 42-LN-HL | 2021-02-02 | |||
| 44LNHL | 2020-07-14 | |||
| 40-LN-HL | 2024-11-22 | |||
| 49-LL-PS | 2021-10-10 | |||
| 04-NT-VK | 2025-12-08 | |||
| 31-LT-TF | 2020-05-30 | |||
| 93-LX-DK | 2023-08-24 | |||
| 82-LP-JX | 2021-06-11 | |||
| 47JNSV | 2021-06-11 | |||
| 72-PX-TV | 2022-04-02 | |||
| 35-RJ-JG | 2021-05-03 | |||
| 97-JN-DN | 2025-04-21 | |||
| 74-RN-VV | 2024-02-02 | |||
| 07-LV-KR | 2021-12-28 | |||
| 09-PL-XX | 2022-05-23 | |||
| 19-JV-VJ | 2022-03-11 | |||
| 62-JS-JS | 2022-02-21 | |||
| 79-PP-RR | 2025-05-13 | |||
| 44NGJL | 2020-06-18 | |||
| 76-SX-LH | 2026-01-27 | |||
| 88-RJ-XJ | 2023-05-15 | |||
| 84JRST | 2020-08-18 | |||
| 01-JN-DP | 2022-09-11 | |||
| 13-LP-RB | 2020-07-28 | |||
| 34-LZ-LP | 2021-07-19 | |||
| 97-PB-BF | 2024-05-07 |