Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Nissan Primera Estate met kenteken 40-LN-HL is afkomstig uit het bouwjaar 2003. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 140 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 1998 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 9.1 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.455 kg. De volgende APK-keuring staat gepland voor 08-03-2025.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 140 pk |
| Milieulabel | E |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 9.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1552 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1940 kg |
| Lengte | 4,68 m |
| Breedte | 1,76 m |
| Hoogte | 1,48 m |
| Wielbasis | 2,68 m |
| Eerste registratie | 2003-03-27 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2003-03-27 |
| APK vervaldatum | 2025-03-08 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Nissan Primera Estate stationwagen
|
Nu te koop
4 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2003
€ 995 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 995 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Nissan Primera Estate
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
9 maandenEigenaar wijziging
12 dagenEigenaar wijziging
10 maandenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
22 dagenEigenaar wijziging
6 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
20 dagenHuidige eigenaar
1 jaar en 6 maanden4 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2003 | € 995,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2003 | 276.583 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1175 |
| Periode | 1998-04-14 - 2008-04-17 |
| Aantal geregistreerde auto's | 225 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 2 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1998 | 1 | 0 | € 4.190,- | |
| 1998 | 13 | 0 | € 4.263,- | |
| 1999 | 26 | 0 | € 4.164,- | |
| 1999 | 26 | 0 | € 4.164,- | |
| 2000 | 3 | 0 | € 3.995,- | |
| 2000 | 3 | 0 | € 3.995,- | |
| 2002 | 19 | 1 | € 6.392,- | |
| 2002 | 19 | 1 | € 6.392,- | |
| 2002 | 9 | 0 | € 7.556,- | |
| 2003 | 56 | 0 | € 6.114,- | |
| 2003 | 56 | 0 | € 6.114,- | |
| 2003 | 14 | 1 | € 7.584,- | |
| 2004 | 40 | 1 | € 6.108,- | |
| 2004 | 40 | 1 | € 6.108,- | |
| 2004 | 22 | 0 | € 6.790,- | |
| 2005 | 27 | 0 | € 7.075,- | |
| 2005 | 27 | 0 | € 7.075,- | |
| 2005 | 22 | 0 | € 7.628,- | |
| 2006 | 32 | 0 | € 6.736,- | |
| 2006 | 32 | 0 | € 6.736,- | |
| 2006 | 23 | 1 | € 7.136,- | |
| 2007 | 8 | 0 | € 6.642,- | |
| 2007 | 7 | 0 | € 7.281,- | |
| 2007 | 8 | 0 | € 6.642,- | |
| 2008 | 1 | 0 | € 6.594,- | |
| 2008 | 1 | 0 | € 6.594,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 71-TP-PH | 2026-04-21 | |||
| 90-NL-DP | 2026-04-29 | |||
| 28-TF-BR | 2026-04-07 | |||
| 52-RL-NH | 2026-04-02 | |||
| 93-LX-DK | 2023-08-24 | |||
| 78-NT-FX | 2023-11-02 | |||
| 42-LN-HL | 2021-02-02 | |||
| 44LNHL | 2020-07-14 | |||
| 47JNSV | 2021-06-11 | |||
| 49-LL-PS | 2021-10-10 | |||
| 09-PL-XX | 2022-05-23 | |||
| 07-LV-KR | 2021-12-28 | |||
| 72-PX-TV | 2022-04-02 | |||
| 31-LT-TF | 2020-05-30 | |||
| 82-LP-JX | 2021-06-11 | |||
| 04-NT-VK | 2025-12-08 | |||
| 74-RN-VV | 2024-02-02 | |||
| 97-JN-DN | 2025-04-21 | |||
| 19-JV-VJ | 2022-03-11 | |||
| 35-RJ-JG | 2021-05-03 | |||
| 62-JS-JS | 2022-02-21 | |||
| 39-NG-GG | 2024-11-21 | |||
| 76-SX-LH | 2026-01-27 | |||
| 34-LZ-LP | 2021-07-19 | |||
| 84JRST | 2020-08-18 | |||
| 20NGFH | 2020-06-30 | |||
| 97-PB-BF | 2024-05-07 | |||
| 44NGJL | 2020-06-18 | |||
| 01-JN-DP | 2022-09-11 | |||
| 79-PP-RR | 2025-05-13 |