Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
Nee
2016
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze MAN Tgs met kenteken 78-BHH-5 is op kenteken gezet in 2016. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De motor levert een vermogen van 441 pk. Dit model beschikt over een 12419 cc motor met 6 cilinders. Met 8.377 kg is dit een robuuste en stabiele auto. Deze auto werd op 02-06-2016 voor het eerst geregistreerd.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Onbekend |
| Versnellingen | 12 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 12419 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 441 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 6 |
| Rijklaar gewicht | 13000 kg |
| Technische max. massa voertuig | 28000 kg |
| Lengte | 7,03 m |
| Breedte | 2,55 m |
| Hoogte | 4,00 m |
| Wielbasis | 4,15 m |
| Eerste registratie | 2016-06-23 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2016-06-23 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Eerste registratie
MAN Tgs
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
9 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
4 maandenHuidige eigenaar
1 jaar en 4 maanden| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2016 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 5 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 592 |
| Periode | 2016-06-23 - 2016-06-23 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2015 | 1 | 0 | ||
| 2016 | 1 | 0 | ||
| 2016 | 2 | 0 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 77-BHH-5 | 2024-05-08 |