Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze MAN Tgs met kenteken 77-BHH-5 is afkomstig uit het bouwjaar 2016. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De motor levert een maximumvermogen van 441 pk. De cilinderinhoud bedraagt 12419 cm³ en de auto heeft 6 cilinders. Dankzij 8.692 kg voelt deze auto krachtig en solide. Deze auto werd op 02-06-2016 voor het eerst geregistreerd. De huidige eigenaar heeft deze auto al 548 dagen in bezit. De volgende APK-keuring staat gepland voor 26-06-2026. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Onbekend |
| Versnellingen | 12 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 12419 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 441 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 6 |
| Rijklaar gewicht | 13000 kg |
| Technische max. massa voertuig | 28000 kg |
| Lengte | 7,03 m |
| Breedte | 2,55 m |
| Hoogte | 4,00 m |
| Wielbasis | 4,15 m |
| Tenaamstelling | 2024-11-22 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2016-06-23 |
| Eerste toelating in Nederland | 2016-06-23 |
| APK vervaldatum | 2026-06-26 |
| Gebruikt als taxi | nee |
MAN Tgs opleggertrekker
|
Recent te koop
1 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
MAN Tgs
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
8 maandenEigenaar wijziging
6 maandenHuidige eigenaar
1 jaar en 6 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2016 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 5 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 592 |
| Periode | 2016-06-23 - 2016-06-23 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2015 | 1 | 0 | ||
| 2016 | 1 | 0 | ||
| 2016 | 2 | 0 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 78-BHH-5 | 2025-06-18 |