Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 4.529,-
Nee
2004
2025-01-06
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mazda Premacy met kenteken 77-PJ-JT is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2004. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 101 pk. De motor heeft een inhoud van 1840 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8.1 l/100 km. Met 1.350 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. Sinds 503 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. Dit voertuig moet over 149 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1840 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 101 pk |
| Milieulabel | E |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1435 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1770 kg |
| Lengte | 4,34 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,60 m |
| Wielbasis | 2,67 m |
| Tenaamstelling | 2025-01-06 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-07-09 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-07-09 |
| APK vervaldatum | 2026-10-21 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Mazda Premacy stationwagen
|
Nu te koop
8 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 950 |
|
Recent te koop
31 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 999 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Mazda Premacy
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
20 dagenEigenaar wijziging
4 jarenEigenaar wijziging
12 dagenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
1 jaar en 4 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 185.459 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 4 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1183 |
| Periode | 1999-06-30 - 2006-10-19 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2448 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 43 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1999 | 132 | 6 | € 4.560,- | |
| 1999 | 132 | 6 | € 4.560,- | |
| 2000 | 452 | 9 | € 4.662,- | |
| 2000 | 452 | 9 | € 4.662,- | |
| 2001 | 279 | 4 | € 4.626,- | |
| 2001 | 279 | 4 | € 4.626,- | |
| 2002 | 310 | 3 | € 4.797,- | |
| 2002 | 310 | 3 | € 4.797,- | |
| 2003 | 381 | 7 | € 4.815,- | |
| 2003 | 381 | 7 | € 4.815,- | |
| 2004 | 468 | 7 | € 4.791,- | |
| 2004 | 468 | 7 | € 4.791,- | |
| 2005 | 403 | 7 | € 4.976,- | |
| 2005 | 403 | 7 | € 4.976,- | |
| 2006 | 23 | 0 | € 4.960,- | |
| 2006 | 23 | 0 | € 4.960,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 63-GG-JT | 2026-05-17 | |||
| 49-PH-JS | 2026-05-19 | |||
| 52-NP-SK | 2026-05-04 | |||
| 49-RG-XR | 2026-04-15 | |||
| 39-LD-LT | 2026-05-11 | |||
| 27-DZ-DB | 2026-03-26 | |||
| 52-DF-TZ | 2026-03-26 | |||
| 40-PT-GG | 2026-03-19 | |||
| 56-PL-VR | 2026-03-18 | |||
| 59-PL-TK | 2026-03-19 | |||
| 44-PL-TK | 2026-03-04 | |||
| 68-RK-RP | 2026-03-03 | |||
| 56-PZ-GT | 2026-02-25 | |||
| 37-LV-ZZ | 2024-04-10 | |||
| 34-RL-PN | 2021-07-31 | |||
| 63-RH-GR | 2022-06-15 | |||
| 49-LT-DH | 2021-11-18 | |||
| 49-LT-DH | 2021-11-18 | |||
| 89-PH-LN | 2025-11-19 | |||
| 54-LS-ZV | 2023-03-03 | |||
| 89-LL-DG | 2022-08-06 | |||
| 33-NR-XF | 2021-04-24 | |||
| 30-RD-SG | 2024-07-08 | |||
| 84-PZ-BD | 2022-10-01 | |||
| 81-PH-JS | 2022-11-16 | |||
| 03-PK-NS | 2023-02-21 | |||
| 41NZBZ | 2020-12-05 | |||
| 83-RN-ZX | 2022-01-11 | |||
| 77-PF-BG | 2024-02-14 | |||
| 80-HV-VH | 2021-12-22 | |||
| 42-HX-SR | 2023-03-22 |