Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 4.082,-
Nee
2002
2021-05-27
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Hyundai Matrix met kenteken 77-JX-BV is afkomstig uit het bouwjaar 2002. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 122 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1795 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8.5 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.358 kg voor optimale prestaties. De huidige eigenaar heeft deze auto al 1823 dagen in bezit. Dit voertuig moet over 45 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1795 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 123 pk |
| Milieulabel | E |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1438 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1820 kg |
| Lengte | 4,04 m |
| Breedte | 1,74 m |
| Hoogte | 1,69 m |
| Wielbasis | 2,60 m |
| Tenaamstelling | 2021-05-27 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-09-20 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-09-20 |
| APK vervaldatum | 2026-07-09 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Hyundai Matrix stationwagen
|
Nu te koop
3 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 1.750 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.750 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Hyundai Matrix
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
2 maandenHuidige eigenaar
5 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 1.750,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 160.711 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1302 |
| Periode | 2001-07-28 - 2004-05-07 |
| Aantal geregistreerde auto's | 203 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 18 | 0 | € 4.291,- | |
| 2001 | 39 | 0 | € 3.936,- | |
| 2001 | 39 | 0 | € 3.936,- | |
| 2002 | 104 | 0 | € 4.419,- | |
| 2002 | 83 | 0 | € 4.041,- | |
| 2002 | 83 | 0 | € 4.041,- | |
| 2003 | 75 | 0 | € 4.522,- | |
| 2003 | 68 | 0 | € 4.118,- | |
| 2003 | 68 | 0 | € 4.118,- | |
| 2004 | 13 | 0 | € 4.229,- | |
| 2004 | 13 | 0 | € 4.229,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 91-JL-KT | 2026-05-09 | |||
| 26-LG-TD | 2026-04-09 | |||
| 65-JS-TT | 2026-03-16 | |||
| 24-LD-LZ | 2020-11-09 | |||
| 77-HT-HP | 2021-12-16 | |||
| 74-JJ-XS | 2025-11-13 | |||
| 45-HL-RJ | 2020-09-15 | |||
| 81-JL-NN | 2023-07-28 | |||
| 64-LG-NR | 2021-05-10 | |||
| 15-HT-DX | 2023-04-17 | |||
| 57-HJ-LJ | 2024-12-10 | |||
| 22JFFJ | 2020-10-21 | |||
| 70-JZ-FJ | 2025-07-24 | |||
| 04-JZ-LF | 2022-07-17 | |||
| 38-JD-PL | 2025-01-07 | |||
| 37JNTB | 2021-03-25 | |||
| 61-JT-NP | 2024-02-22 | |||
| 12NKLH | 2021-03-09 | |||
| 93LGNT | 2020-09-14 | |||
| 08-HT-HR | 2020-10-12 | |||
| 23-HS-VK | 2021-07-07 | |||
| 89-NG-FJ | 2020-10-09 | |||
| 52JTGN | 2020-06-15 | |||
| 10JSLZ | 2021-01-13 | |||
| 70-LL-HT | 2021-05-11 | |||
| 13-JD-ZL | 2022-03-19 | |||
| 86-LX-KJ | 2024-01-02 | |||
| 72-JF-FJ | 2025-02-13 | |||
| 07-NG-DK | 2022-08-18 | |||
| 53-LS-HS | 2025-07-21 |