Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mazda Premacy met kenteken 76-RD-KX is afkomstig uit het bouwjaar 2005. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 101 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1840 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 8.1 liter per 100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.350 kg voor optimale prestaties. Dit voertuig moet over 1195 dagen opnieuw APK-gekeurd worden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1840 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 101 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 10.5 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 6.7 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1435 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1770 kg |
| Lengte | 4,34 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,60 m |
| Wielbasis | 2,67 m |
| Eerste registratie | 2005-02-14 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2005-02-14 |
| APK vervaldatum | 2023-02-14 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Mazda Premacy stationwagen
|
Nu te koop
8 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2005
€ 950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 999 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Mazda Premacy
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
7 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
1 jaar en 6 maandenHuidige eigenaar
3 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2005 | € 950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2005 | 158.281 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2005 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1183 |
| Periode | 1999-06-30 - 2006-10-19 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2448 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 43 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1999 | 132 | 6 | € 4.560,- | |
| 1999 | 132 | 6 | € 4.560,- | |
| 2000 | 452 | 9 | € 4.662,- | |
| 2000 | 452 | 9 | € 4.662,- | |
| 2001 | 279 | 4 | € 4.626,- | |
| 2001 | 279 | 4 | € 4.626,- | |
| 2002 | 310 | 3 | € 4.797,- | |
| 2002 | 310 | 3 | € 4.797,- | |
| 2003 | 381 | 7 | € 4.815,- | |
| 2003 | 381 | 7 | € 4.815,- | |
| 2004 | 468 | 7 | € 4.791,- | |
| 2004 | 468 | 7 | € 4.791,- | |
| 2005 | 403 | 7 | € 4.976,- | |
| 2005 | 403 | 7 | € 4.976,- | |
| 2006 | 23 | 0 | € 4.960,- | |
| 2006 | 23 | 0 | € 4.960,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 63-GG-JT | 2026-05-17 | |||
| 52-NP-SK | 2026-05-04 | |||
| 49-PH-JS | 2026-05-19 | |||
| 49-RG-XR | 2026-04-15 | |||
| 39-LD-LT | 2026-05-11 | |||
| 27-DZ-DB | 2026-03-26 | |||
| 52-DF-TZ | 2026-03-26 | |||
| 40-PT-GG | 2026-03-19 | |||
| 56-PL-VR | 2026-03-18 | |||
| 59-PL-TK | 2026-03-19 | |||
| 44-PL-TK | 2026-03-04 | |||
| 68-RK-RP | 2026-03-03 | |||
| 56-PZ-GT | 2026-02-25 | |||
| 62-PH-JS | 2021-05-05 | |||
| 18-RG-GD | 2021-01-13 | |||
| 57-PP-ZJ | 2021-08-25 | |||
| 92-NZ-NX | 2023-07-06 | |||
| 77-PF-BG | 2024-02-14 | |||
| 30-RD-SG | 2024-07-08 | |||
| 09-PR-RV | 2020-05-14 | |||
| 28-RL-SG | 2020-08-28 | |||
| 67-RP-LJ | 2025-10-25 | |||
| 44-PZ-BF | 2021-07-06 | |||
| 56-RS-XF | 2021-09-07 | |||
| 37-NJ-GT | 2024-07-19 | |||
| 33-RN-BV | 2022-01-15 | |||
| 32-PD-NH | 2020-06-01 | |||
| ZJ-991-L | 2022-10-21 | |||
| 79-PL-HV | 2021-10-02 | |||
| 35-NR-PN | 2023-03-10 |