Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 1.815,-
Nee
2002
2023-08-26
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Smart fortwo met kenteken 76-JK-RG is op kenteken gezet in 2002. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 54 pk. De cilinderinhoud bedraagt 599 cm³ en de auto heeft 3 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 4.7 liter per 100 km. Met 805 kg behoort deze auto tot de lichtere klasse. In 2023 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De volgende APK-keuring staat gepland voor 05-02-2025.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 599 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 54 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 5.8 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 4.1 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 4.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 805 kg |
| Technische max. massa voertuig | 980 kg |
| Lengte | 2,50 m |
| Breedte | 1,52 m |
| Hoogte | 1,55 m |
| Wielbasis | 1,81 m |
| Tenaamstelling | 2023-08-26 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-06-14 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-06-14 |
| APK vervaldatum | 2025-02-05 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Smart fortwo hatchback
|
Nu te koop
10 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 1.499 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.499 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Smart fortwo
Eigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
8 dagenEigenaar wijziging
7 maandenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
13 dagenEigenaar wijziging
1 jaar en 5 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
11 dagenEigenaar wijziging
9 dagenHuidige eigenaar
2 jaren5 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 1.499,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 157.605 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 10 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 977 |
| Periode | 2000-09-27 - 2003-10-14 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1333 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 12 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 63 | 1 | € 2.100,- | |
| 2000 | 63 | 1 | € 2.100,- | |
| 2001 | 430 | 8 | € 1.939,- | |
| 2001 | 430 | 8 | € 1.939,- | |
| 2002 | 817 | 3 | € 2.030,- | |
| 2002 | 817 | 3 | € 2.030,- | |
| 2003 | 23 | 0 | € 2.629,- | |
| 2003 | 23 | 0 | € 2.629,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 32-JF-ZZ | 2026-05-11 | |||
| 45-LH-KB | 2026-05-04 | |||
| 87-JR-PV | 2026-04-25 | |||
| 97-HL-RN | 2026-04-19 | |||
| 80-HB-TV | 2026-04-03 | |||
| 05GPVV | 2026-03-26 | |||
| 15-JS-BH | 2026-03-24 | |||
| 18-HV-PP | 2026-03-22 | |||
| 47-JN-RV | 2026-05-01 | |||
| 14-JZ-NV | 2026-05-01 | |||
| 27-HS-JD | 2026-03-18 | |||
| 18-JT-RG | 2026-03-05 | |||
| 12-LB-PD | 2025-07-15 | |||
| 43-LD-FJ | 2023-03-14 | |||
| 58HTGV | 2021-02-25 | |||
| 72JPTP | 2021-12-30 | |||
| 38-JZ-NV | 2022-01-27 | |||
| 08-HS-TP | 2023-05-25 | |||
| 58-HF-KN | 2021-02-27 | |||
| 19-HV-JF | 2023-07-25 | |||
| 79-GV-GH | 2021-02-28 | |||
| 50-HP-HH | 2024-05-11 | |||
| 84-LD-DD | 2021-08-14 | |||
| 31-HV-DJ | 2021-05-31 | |||
| 98GNKT | 2022-06-24 | |||
| 59HTFD | 2020-12-25 | |||
| 62GRKK | 2020-06-27 | |||
| 86-JH-TJ | 2022-11-03 | |||
| 10HGBH | 2021-11-03 | |||
| 84-LD-LF | 2022-05-24 |