Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 7.578,-
Nee
2009
2021-01-06
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Laguna met kenteken 75-HTJ-2 is op kenteken gezet in 2009. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 140 pk. De motor heeft een inhoud van 1997 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 7.6 liter per 100 km. Met een massa van 1.444 kg is deze auto solide gebouwd. Dit voertuig is al 1971 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De APK is geldig tot 26-02-2027. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1997 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 140 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1559 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1919 kg |
| Lengte | 4,70 m |
| Breedte | 1,81 m |
| Hoogte | 1,45 m |
| Wielbasis | 2,76 m |
| Tenaamstelling | 2021-01-06 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2009-02-26 |
| Eerste toelating in Nederland | 2009-02-26 |
| APK vervaldatum | 2027-02-26 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Laguna hatchback
|
Nu te koop
5 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2009
€ 3.645 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.795 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Laguna
Eigenaar wijziging
9 maandenHuidige eigenaar
5 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2009 | € 3.645,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2009 | 187.721 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2009 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1216 |
| Periode | 2007-09-14 - 2010-07-22 |
| Aantal geregistreerde auto's | 254 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 2 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2007 | 21 | 0 | € 7.587,- | |
| 2007 | 21 | 0 | € 7.587,- | |
| 2008 | 162 | 2 | € 29.655,- | € 7.305,- |
| 2008 | 162 | 2 | € 29.655,- | € 7.305,- |
| 2009 | 44 | 0 | € 6.674,- | |
| 2009 | 44 | 0 | € 6.674,- | |
| 2010 | 27 | 0 | € 29.271,- | € 6.369,- |
| 2010 | 27 | 0 | € 29.271,- | € 6.369,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 60-XZ-RF | 2026-05-19 | |||
| 69-HDL-3 | 2026-05-09 | |||
| 53-ZD-NH | 2026-04-16 | |||
| 18-ZF-TF | 2026-03-15 | |||
| 21-ZH-RS | 2024-11-30 | |||
| 56-KND-1 | 2023-12-21 | |||
| 51-LPT-8 | 2023-02-04 | |||
| 63-ZB-RZ | 2020-08-19 | |||
| 55-ZF-NV | 2020-09-28 | |||
| 94-ZH-NB | 2023-07-23 | |||
| 54-ZF-NV | 2025-10-15 | |||
| 90-ZF-VJ | 2021-04-15 | |||
| 55-ZD-NH | 2021-03-13 | |||
| 58-GPZ-2 | 2021-06-28 | |||
| 95-JGV-9 | 2022-04-12 | |||
| 58-ZH-GF | 2021-01-10 | |||
| 28-HVZ-3 | 2022-02-15 | |||
| 83-ZB-VJ | 2022-05-23 | |||
| 74-XZ-VR | 2025-04-18 | |||
| 59-ZP-RK | 2024-07-18 | |||
| 57-ZD-NH | 2021-01-30 | |||
| 50-ZF-NV | 2023-05-24 | |||
| 12-ZD-TL | 2025-11-14 | |||
| 19-ZD-ZZ | 2023-04-08 | |||
| 16-HKD-3 | 2023-07-14 | |||
| 51-KTD-3 | 2022-10-04 | |||
| 49-ZJ-XN | 2022-02-24 | |||
| 76-KLK-3 | 2023-05-28 | |||
| 49-ZF-ZD | 2020-09-07 | |||
| 20-ZF-TF | 2021-08-20 |