Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 5.034,-
Nee
2004
2025-11-04
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen Golf met kenteken 74-PJ-PS is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2004. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 116 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1598 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.6 l/100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.295 kg. Sinds 207 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De APK is geldig tot 20-11-2026. Dit voertuig heeft 8 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 116 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1470 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1810 kg |
| Lengte | 4,30 m |
| Breedte | 1,76 m |
| Hoogte | 1,51 m |
| Wielbasis | 2,58 m |
| Tenaamstelling | 2025-11-04 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-07-15 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-07-15 |
| APK vervaldatum | 2026-11-20 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volkswagen Golf hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 1.899 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.999 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,508 recente eigenaren
Eerste registratie
Volkswagen Golf
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
23 dagenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
13 dagenEigenaar wijziging
1 jaar en 6 maandenEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
7 maandenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
6 maanden4 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 1.899,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 238.841 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 31 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 910 |
| Periode | 2004-06-07 - 2007-01-05 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1292 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 52 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 4% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 190 | 15 | € 5.911,- | |
| 2004 | 890 | 45 | € 5.288,- | |
| 2004 | 890 | 45 | € 5.288,- | |
| 2005 | 30 | 0 | € 6.045,- | |
| 2005 | 381 | 7 | € 5.352,- | |
| 2005 | 381 | 7 | € 5.352,- | |
| 2006 | 1 | 0 | € 6.913,- | |
| 2006 | 20 | 0 | € 5.696,- | |
| 2006 | 20 | 0 | € 5.696,- | |
| 2007 | 1 | 0 | € 6.137,- | |
| 2007 | 1 | 0 | € 6.137,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 39-PP-KT | |||
| NP-935-G | |||
| 01-PP-KX | |||
| 86-PS-FZ | |||
| 60-PK-KZ | |||
| 55-PL-XJ | |||
| 48-PH-XT | |||
| 88-PK-JN | |||
| 68-PN-JL | |||
| 29-PZ-VT | |||
| 44-XVB-1 | |||
| 21-PH-KX | |||
| 97-PN-ZL | |||
| 91-PS-KL | |||
| 76-PR-FJ | |||
| 85-PX-RV | |||
| 90-PS-VL | |||
| 15-PR-RK | |||
| 61-PP-KT | |||
| 41-PX-KN | |||
| 34-RD-DP | |||
| 26-PS-HS | |||
| 68-PN-RT | |||
| 45-RH-PK | |||
| 66-PK-ZJ | |||
| 28-RF-ZG | |||
| 39-PV-NL | |||
| 66-RK-BS | |||
| 99-PK-FK | |||
| 23-PK-SF |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 62-PP-KV | 2026-05-18 | |||
| 60-PH-NR | 2026-05-13 | |||
| 08-PP-VN | 2026-05-19 | |||
| 12-SL-FG | 2026-05-17 | |||
| 98-PS-PG | 2026-05-01 | |||
| 57-PX-KS | 2026-05-16 | |||
| 10-PJ-VV | 2026-04-25 | |||
| 39-PL-BD | 2026-04-30 | |||
| 70-PP-JF | 2026-05-23 | |||
| 32-RH-LX | 2026-04-24 | |||
| 91-PN-NN | 2026-04-22 | |||
| 09-PS-HS | 2026-04-30 | |||
| 86-PS-NB | 2026-04-16 | |||
| 83-PK-RF | 2026-05-26 | |||
| 17-XX-DB | 2026-04-17 | |||
| 17-PK-GL | 2026-05-24 | |||
| 45-PP-XS | 2026-04-16 | |||
| 43-PP-KV | 2026-04-18 | |||
| 27-PS-RK | 2026-05-02 | |||
| 34-PN-KS | 2026-04-01 | |||
| 50-PS-GD | 2026-04-02 | |||
| 90-PJ-DS | 2026-03-31 | |||
| 30-PP-KT | 2026-04-01 | |||
| 48-KPJ-6 | 2026-03-30 | |||
| 71-PK-JP | 2026-04-02 | |||
| 72-LLR-6 | 2026-04-19 | |||
| 15-RG-FR | 2026-03-30 | |||
| 25-PV-NB | 2026-04-14 | |||
| 34-PJ-ZT | 2026-04-07 | |||
| 30-PJ-BK | 2026-04-06 |