Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 4.997,-
Nee
2004
2020-06-01
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mazda Premacy met kenteken 73PJJT is afkomstig uit het bouwjaar 2004. De motor heeft een inhoud van 1840 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Dit model heeft een gewicht van 1.350 kg. Sinds 2183 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 13-09-2020.
| Transmissie | Handgeschakeld |
|---|---|
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1840 m3 |
| Milieulabel | E |
|---|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1435 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1770 kg |
| Lengte | 4,34 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,60 m |
| Wielbasis | 2,67 m |
| Tenaamstelling | 2020-06-01 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-07-09 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-07-09 |
| APK vervaldatum | 2020-09-13 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Mazda Premacy stationwagen
|
Nu te koop
8 auto’s |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Mazda Premacy
Eigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
5 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 1 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 832 |
| Periode | 1999-06-04 - 2006-05-23 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1758 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 25 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1999 | 138 | 3 | € 4.582,- | |
| 1999 | 138 | 3 | € 4.582,- | |
| 2000 | 428 | 8 | € 4.653,- | |
| 2000 | 428 | 8 | € 4.653,- | |
| 2001 | 223 | 3 | € 4.611,- | |
| 2001 | 223 | 3 | € 4.611,- | |
| 2002 | 276 | 4 | € 4.790,- | |
| 2002 | 276 | 4 | € 4.790,- | |
| 2003 | 286 | 3 | € 20.989,- | € 4.820,- |
| 2003 | 286 | 3 | € 20.989,- | € 4.820,- |
| 2004 | 258 | 4 | € 4.810,- | |
| 2004 | 258 | 4 | € 4.810,- | |
| 2005 | 144 | 0 | € 5.034,- | |
| 2005 | 144 | 0 | € 5.034,- | |
| 2006 | 5 | 0 | € 4.924,- | |
| 2006 | 5 | 0 | € 4.924,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 63-GG-JT | 2026-05-17 | |||
| 49-PH-JS | 2026-05-19 | |||
| 52-NP-SK | 2026-05-04 | |||
| 49-RG-XR | 2026-04-15 | |||
| 39-LD-LT | 2026-05-11 | |||
| 52-DF-TZ | 2026-03-26 | |||
| 27-DZ-DB | 2026-03-26 | |||
| 59-PL-TK | 2026-03-19 | |||
| 40-PT-GG | 2026-03-19 | |||
| 56-PL-VR | 2026-03-18 | |||
| 44-PL-TK | 2026-03-04 | |||
| 68-RK-RP | 2026-03-03 | |||
| 67-FB-FK | 2026-02-26 | |||
| 56-PZ-GT | 2026-02-25 | |||
| 17-NZ-GF | 2023-03-17 | |||
| 37-NN-XL | 2025-09-24 | |||
| 92PRFX | 2021-03-20 | |||
| 57NSLR | 2020-06-19 | |||
| 42-NP-SK | 2025-10-25 | |||
| 27-PP-RN | 2023-06-03 | |||
| 58-RJ-NZ | 2025-04-09 | |||
| 10-RH-DR | 2024-10-30 | |||
| 56-RK-PF | 2025-10-07 | |||
| 63-NL-PX | 2023-01-14 | |||
| 59-PT-KL | 2021-11-04 | |||
| 83-XV-HR | 2025-04-26 | |||
| 31RHGR | 2020-07-27 | |||
| 87-RG-NJ | 2022-01-19 | |||
| 54-PF-BG | 2022-06-19 | |||
| 03LLLK | 2021-04-07 |