Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 2.220,-
Nee
2005
2026-03-18
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Daihatsu Sirion met kenteken 73-RZ-PL is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2005. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 69 pk. De cilinderinhoud bedraagt 998 cm³ en de auto heeft 3 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 5 l/100 km. Een laag gewicht van 965 kg zorgt voor extra dynamiek. De huidige eigenaar heeft deze auto al 67 dagen in bezit. De volgende APK-keuring staat gepland voor 15-05-2027. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 69 pk |
| Milieulabel | A |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1015 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1390 kg |
| Lengte | 3,60 m |
| Breedte | 1,67 m |
| Hoogte | 1,55 m |
| Wielbasis | 2,43 m |
| Tenaamstelling | 2026-03-18 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2005-10-28 |
| Eerste toelating in Nederland | 2005-10-28 |
| APK vervaldatum | 2027-05-15 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Daihatsu Sirion hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2005
€ 1.450 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.499 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Daihatsu Sirion
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
17 dagenEigenaar wijziging
14 dagenEigenaar wijziging
1 dagEigenaar wijziging
2 jarenHuidige eigenaar
2 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2005 | € 1.450,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2005 | 195.000 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2005 | 16 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1198 |
| Periode | 2005-01-14 - 2009-01-16 |
| Aantal geregistreerde auto's | 3047 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 138 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 5% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2005 | 522 | 46 | € 11.624,- | € 1.987,- |
| 2005 | 522 | 46 | € 11.624,- | € 1.987,- |
| 2006 | 1272 | 64 | € 11.310,- | € 1.444,- |
| 2006 | 1272 | 64 | € 11.310,- | € 1.444,- |
| 2007 | 1233 | 24 | € 12.242,- | € 1.450,- |
| 2007 | 1233 | 24 | € 12.242,- | € 1.450,- |
| 2008 | 18 | 4 | € 11.026,- | € 1.180,- |
| 2008 | 18 | 4 | € 11.026,- | € 1.180,- |
| 2009 | 2 | 0 | € 11.072,- | € 1.297,- |
| 2009 | 2 | 0 | € 11.072,- | € 1.297,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 21-TP-JG | |||
| 24-SJ-RZ | |||
| 59-SR-FD | |||
| 94-TD-DK | |||
| 5-ZPS-57 | |||
| 03-RX-FS | |||
| 73-TS-KR | |||
| 26-XR-NG | |||
| 61-TG-GV | |||
| 75-RF-SL | |||
| 10-TK-LK | |||
| 81-TF-TD | |||
| 57-XF-KR | |||
| GD-018-N | |||
| 76-XN-ZN | |||
| 61-SX-RX | |||
| 99-RP-DS | |||
| 59-RP-GB | |||
| 81-TS-TD | |||
| 34-ST-XN | |||
| 86-XR-GP | |||
| 43-TS-KR | |||
| 54-XP-XN | |||
| 22-TV-PF | |||
| 78-RL-HS | |||
| 20-XK-HF | |||
| 76-TH-JT | |||
| 65-TD-DL | |||
| 79-RT-JD | |||
| 82-XR-DP |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 73-XP-NR | 2026-05-19 | |||
| 56-SN-RF | 2026-05-17 | |||
| 72-SH-XF | 2026-05-13 | |||
| 15-SF-BB | 2026-05-15 | |||
| 57-SR-HR | 2026-05-05 | |||
| 09-XL-NH | 2026-05-04 | |||
| 66-TF-KL | 2026-04-28 | |||
| 11-XP-RT | 2026-05-12 | |||
| 89-RH-VS | 2026-04-26 | |||
| 83-TN-ZZ | 2026-05-02 | |||
| ZK-829-H | 2026-04-19 | |||
| 45-XN-ND | 2026-04-15 | |||
| 11-SP-JJ | 2026-04-18 | |||
| 11-RB-TK | 2026-04-18 | |||
| 07-TH-LT | 2026-05-18 | |||
| 45-RV-PS | 2026-04-10 | |||
| 65-SJ-JR | 2026-04-09 | |||
| 63-RD-XF | 2026-05-20 | |||
| 53-XJ-DR | 2026-04-09 | |||
| 17-TH-FS | 2026-05-20 | |||
| 07-TP-JG | 2026-04-07 | |||
| 80-XN-ND | 2026-04-11 | |||
| 27-XB-JR | 2026-04-04 | |||
| 89-XN-ZN | 2026-04-03 | |||
| 87-SV-ST | 2026-04-09 | |||
| 64-SV-BV | 2026-04-02 | |||
| 02-XN-TL | 2026-04-27 | |||
| 06-TR-DG | 2026-04-15 | |||
| 45-TK-RF | 2026-04-07 | |||
| 25-RJ-XJ | 2026-03-31 |