Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 15.583,-
Ja, 2003
2002
2020-04-10
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo V70 met kenteken 71NNHZ is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2002. Dit voertuig is in december 2003 geïmporteerd naar Nederland. De cilinderinhoud bedraagt 2401 cm³ en de auto heeft 5 cilinders. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.712 kg voor optimale prestaties. De auto wisselde in 2020 voor het laatst van eigenaar. De APK is geldig tot 08-08-2020.
| Transmissie | Automaat |
|---|---|
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2401 m3 |
| Milieulabel | F |
|---|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1712 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2180 kg |
| Lengte | 4,71 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,49 m |
| Wielbasis | 2,76 m |
| Tenaamstelling | 2020-04-10 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-05-29 |
| Eerste toelating in Nederland | 2003-12-12 |
| APK vervaldatum | 2020-08-08 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo V70 stationwagen
|
Nu te koop
26 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.195 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Volvo V70
Geïmporteerd naar Nederland
Na 1 jaar en 6 maandenHuidige eigenaar
6 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 1 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 758 |
| Periode | 2002-01-30 - 2006-08-25 |
| Aantal geregistreerde auto's | 840 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 263 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 31% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 37 | 19 | € 12.049,- | |
| 2001 | 37 | 19 | € 12.049,- | |
| 2002 | 178 | 51 | € 12.350,- | |
| 2002 | 178 | 51 | € 12.350,- | |
| 2002 | 153 | 30 | € 13.727,- | |
| 2003 | 181 | 49 | € 13.391,- | |
| 2003 | 165 | 41 | € 11.915,- | |
| 2003 | 165 | 41 | € 11.915,- | |
| 2004 | 248 | 63 | € 55.440,- | € 12.320,- |
| 2004 | 248 | 63 | € 55.440,- | € 12.320,- |
| 2004 | 269 | 104 | € 12.915,- | |
| 2005 | 148 | 43 | € 49.042,- | € 13.030,- |
| 2005 | 229 | 77 | € 55.121,- | € 14.140,- |
| 2005 | 148 | 43 | € 49.042,- | € 13.030,- |
| 2006 | 1 | 0 | € 43.259,- | € 12.108,- |
| 2006 | 8 | 3 | € 55.731,- | € 14.140,- |
| 2006 | 1 | 0 | € 43.259,- | € 12.108,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 17-ZP-TV | 2026-05-09 | |||
| 75-NX-NH | 2026-05-12 | |||
| 79-RT-XD | 2026-04-29 | |||
| 03-RP-LB | 2026-05-01 | |||
| 23-PZ-KL | 2026-05-06 | |||
| 63-GPN-2 | 2026-05-04 | |||
| 39-SR-TK | 2026-05-09 | |||
| 07-HVG-9 | 2026-05-10 | |||
| 73-PD-HB | 2026-04-18 | |||
| TZ-472-L | 2026-05-02 | |||
| 05-PH-JK | 2026-03-31 | |||
| 58-NX-GB | 2026-03-25 | |||
| 30-ZP-XS | 2026-03-29 | |||
| 23-LL-RR | 2026-03-17 | |||
| 58-RR-HN | 2026-03-26 | |||
| 11-GLT-8 | 2026-04-15 | |||
| 23-NR-JV | 2026-03-09 | |||
| 60-NX-VD | 2026-03-15 | |||
| 34-TZ-JG | 2026-03-09 | |||
| 85-RD-VV | 2026-03-30 | |||
| 01-RD-TP | 2026-03-03 | |||
| 50PDJN | 2020-07-29 | |||
| 86LRPJ | 2020-09-24 | |||
| 15LPPP | 2021-09-18 | |||
| 03-LT-GP | 2021-05-26 | |||
| 58-LP-FZ | 2021-06-17 | |||
| 06-ND-VS | 2024-08-22 | |||
| 40-ZG-DD | 2024-12-21 | |||
| 53-LB-KZ | 2021-04-14 | |||
| 07-RP-XX | 2021-07-10 |