Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.264,-
Nee
2007
2026-03-03
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Škoda Fabia met kenteken 71-XT-NS is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2007. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 86 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1390 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.5 liter per 100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.135 kg voor optimale prestaties. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2026. De volgende APK-keuring staat gepland voor 24-02-2027. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1390 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 86 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1135 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1575 kg |
| Lengte | 4,10 m |
| Breedte | 1,64 m |
| Hoogte | 1,51 m |
| Wielbasis | 2,46 m |
| Tenaamstelling | 2026-03-03 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2007-09-28 |
| Eerste toelating in Nederland | 2007-09-28 |
| APK vervaldatum | 2027-02-24 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Škoda Fabia hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2007
€ 2.997 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.997 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Škoda Fabia
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
3 jarenEigenaar wijziging
14 dagenEigenaar wijziging
4 dagenHuidige eigenaar
2 maanden4 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2007 | € 2.997,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2007 | 213.000 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2007 | 14 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1307 |
| Periode | 2007-03-28 - 2011-11-21 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2488 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 4 |
| Aantal import auto's | 95 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 4 |
| Import percentage | 4% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2007 | 632 | 16 | € 3.476,- | |
| 2007 | 632 | 16 | € 3.476,- | |
| 2008 | 963 | 32 | € 16.480,- | € 3.460,- |
| 2008 | 962 | 31 | € 16.480,- | € 3.461,- |
| 2009 | 553 | 34 | € 15.412,- | € 3.108,- |
| 2009 | 553 | 34 | € 15.412,- | € 3.108,- |
| 2010 | 337 | 13 | € 15.130,- | € 2.896,- |
| 2010 | 337 | 13 | € 15.130,- | € 2.896,- |
| 2011 | 3 | 0 | € 18.069,- | € 3.854,- |
| 2011 | 3 | 0 | € 18.069,- | € 3.854,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 22-XN-GB | |||
| 57-ZJ-ZH | |||
| 57-ZD-LK | |||
| 76-ZD-TB | |||
| 31-GTN-4 | |||
| 38-ZD-HL | |||
| 34-XD-DF | |||
| 80XHZX | |||
| 16-XZ-PJ | |||
| 48-ZK-ZS | |||
| 63-XR-BK | |||
| 13-XD-DF | |||
| 99-ZP-FN | |||
| 03-HBZ-6 | |||
| 34-XR-TN | |||
| 17-KKX-1 | |||
| 67-JLX-8 | |||
| 64-XR-JR | |||
| 22-GDD-6 | |||
| 67-HKG-5 | |||
| 54-GRS-3 | |||
| J-243-JJ | |||
| 96-XS-PL | |||
| 60-HLB-3 | |||
| 08-GPF-5 | |||
| 31-KBG-5 | |||
| JSK-69-G | |||
| 92-ZN-PG | |||
| KDZ-46-K | |||
| 27-GBV-8 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 67-JLP-4 | 2026-05-18 | |||
| 97-KTL-5 | 2026-05-14 | |||
| 69-XL-KR | 2026-05-16 | |||
| 50-JTV-8 | 2026-05-23 | |||
| 68-XS-KV | 2026-04-22 | |||
| 46-XX-GX | 2026-04-22 | |||
| 47-JJX-9 | 2026-05-07 | |||
| 37-ZD-ZN | 2026-04-21 | |||
| 54-LBH-6 | 2026-04-30 | |||
| 61-XN-BK | 2026-04-17 | |||
| 83-ZD-PK | 2026-04-17 | |||
| 58-HHS-4 | 2026-04-15 | |||
| 60-JLP-4 | 2026-05-26 | |||
| 69-XJ-RG | 2026-05-22 | |||
| 46-KKX-1 | 2026-05-21 | |||
| 57-ZH-GN | 2026-05-18 | |||
| 78-ZN-TB | 2026-04-14 | |||
| 54-ZL-FG | 2026-05-18 | |||
| 34-LBH-6 | 2026-04-28 | |||
| 42-ZK-PG | 2026-05-17 | |||
| 80-HKG-5 | 2026-05-09 | |||
| 10-XD-DF | 2026-04-10 | |||
| 44-HDT-6 | 2026-05-14 | |||
| 64-JFP-1 | 2026-05-01 | |||
| 43-JTV-8 | 2026-04-07 | |||
| 76-ZD-SZ | 2026-04-06 | |||
| 48-ZD-LK | 2026-04-04 | |||
| 43-KGJ-6 | 2026-04-07 | |||
| RF-052-P | 2026-04-07 | |||
| 64-XP-LF | 2026-05-26 |