Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.213,-
Nee
2007
2024-07-09
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Škoda Fabia met kenteken 64-XR-JR is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2007. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 86 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1390 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.5 l/100 km. Met een massa van 1.135 kg is deze auto solide gebouwd. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2024. De volgende APK-keuring staat gepland voor 25-08-2026. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1390 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 86 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1135 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1575 kg |
| Lengte | 4,10 m |
| Breedte | 1,64 m |
| Hoogte | 1,51 m |
| Wielbasis | 2,46 m |
| Tenaamstelling | 2024-07-09 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2007-08-24 |
| Eerste toelating in Nederland | 2007-08-24 |
| APK vervaldatum | 2026-08-25 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Škoda Fabia hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2007
€ 2.997 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.999 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Škoda Fabia
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
12 dagenEigenaar wijziging
5 dagenHuidige eigenaar
1 jaar en 10 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2007 | € 2.997,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2007 | 213.000 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2007 | 14 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1306 |
| Periode | 2007-03-28 - 2011-11-21 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2488 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 4 |
| Aantal import auto's | 95 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 4 |
| Import percentage | 4% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2007 | 632 | 16 | € 3.476,- | |
| 2007 | 632 | 16 | € 3.476,- | |
| 2008 | 963 | 32 | € 16.480,- | € 3.460,- |
| 2008 | 962 | 31 | € 16.480,- | € 3.461,- |
| 2009 | 553 | 34 | € 15.412,- | € 3.108,- |
| 2009 | 553 | 34 | € 15.412,- | € 3.108,- |
| 2010 | 337 | 13 | € 15.130,- | € 2.896,- |
| 2010 | 337 | 13 | € 15.130,- | € 2.896,- |
| 2011 | 3 | 0 | € 18.069,- | € 3.854,- |
| 2011 | 3 | 0 | € 18.069,- | € 3.854,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 22-GDD-6 | |||
| 67-JLX-8 | |||
| 54-GRS-3 | |||
| 17-KKX-1 | |||
| J-243-JJ | |||
| 08-GPF-5 | |||
| 67-HKG-5 | |||
| 03-HBZ-6 | |||
| 34-XR-TN | |||
| 31-KBG-5 | |||
| 99-ZP-FN | |||
| JSK-69-G | |||
| 92-ZN-PG | |||
| 48-ZK-ZS | |||
| 63-XR-BK | |||
| KDZ-46-K | |||
| 87-XT-DS | |||
| 38-ZD-HL | |||
| 34-XD-DF | |||
| 27-GBV-8 | |||
| 76-ZD-TB | |||
| 31-GTN-4 | |||
| 71-XT-NS | |||
| 57-ZJ-ZH | |||
| 22-XN-GB | |||
| 57-ZD-LK | |||
| 96-XS-PL | |||
| 80XHZX | |||
| 60-HLB-3 | |||
| 16-XZ-PJ |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 69-XL-KR | 2026-05-16 | |||
| 60-JLP-4 | 2026-05-26 | |||
| 47-JJX-9 | 2026-05-07 | |||
| 46-KKX-1 | 2026-05-21 | |||
| 57-ZH-GN | 2026-05-18 | |||
| 54-LBH-6 | 2026-04-30 | |||
| 34-LBH-6 | 2026-04-28 | |||
| 80-HKG-5 | 2026-05-09 | |||
| 97-KTL-5 | 2026-05-14 | |||
| 67-JLP-4 | 2026-05-18 | |||
| 46-XX-GX | 2026-04-22 | |||
| 79-GGX-6 | 2026-04-18 | |||
| 69-XJ-RG | 2026-05-22 | |||
| 50-JTV-8 | 2026-05-23 | |||
| 54-ZL-FG | 2026-05-18 | |||
| 83-ZD-PK | 2026-04-17 | |||
| 42-ZK-PG | 2026-05-17 | |||
| 78-ZN-TB | 2026-04-14 | |||
| 44-HDT-6 | 2026-05-14 | |||
| RF-052-P | 2026-04-07 | |||
| 58-HHS-4 | 2026-04-15 | |||
| 43-KGJ-6 | 2026-04-07 | |||
| 68-XS-KV | 2026-04-22 | |||
| 43-JTV-8 | 2026-04-07 | |||
| 37-ZD-ZN | 2026-04-21 | |||
| T-051-GR | 2026-04-03 | |||
| 76-ZD-SZ | 2026-04-06 | |||
| 61-XN-BK | 2026-04-17 | |||
| 64-JFP-1 | 2026-05-01 | |||
| 64-XP-LF | 2026-05-26 |