Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 5.579,-
Nee
2000
2023-03-16
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Opel Zafira met kenteken 71-GD-BK is afkomstig uit het bouwjaar 2000. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 125 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1796 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8.6 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.445 kg voor optimale prestaties. Sinds 1165 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. Dit voertuig moet over 317 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1796 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 125 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 8.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1445 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1990 kg |
| Lengte | 4,32 m |
| Breedte | 1,74 m |
| Hoogte | 1,68 m |
| Wielbasis | 2,69 m |
| Tenaamstelling | 2023-03-16 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2000-09-18 |
| Eerste toelating in Nederland | 2000-09-18 |
| APK vervaldatum | 2027-04-07 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Opel Zafira stationwagen
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2000
€ 938 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Opel Zafira
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
15 dagenHuidige eigenaar
3 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2000 | € 938,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2000 | 316.500 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2000 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1262 |
| Periode | 2000-02-28 - 2006-07-27 |
| Aantal geregistreerde auto's | 5773 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 314 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 5% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 194 | 16 | € 5.428,- | |
| 2000 | 194 | 16 | € 5.428,- | |
| 2000 | 78 | 4 | € 5.926,- | |
| 2001 | 220 | 19 | € 5.916,- | |
| 2001 | 1084 | 84 | € 5.491,- | |
| 2001 | 1084 | 84 | € 5.491,- | |
| 2002 | 277 | 16 | € 5.968,- | |
| 2002 | 1215 | 67 | € 16.809,- | € 5.478,- |
| 2002 | 1215 | 67 | € 16.809,- | € 5.478,- |
| 2003 | 1387 | 65 | € 5.610,- | |
| 2003 | 1387 | 65 | € 5.610,- | |
| 2003 | 244 | 9 | € 6.157,- | |
| 2004 | 1323 | 47 | € 28.153,- | € 5.819,- |
| 2004 | 242 | 12 | € 6.311,- | |
| 2004 | 1323 | 47 | € 28.153,- | € 5.819,- |
| 2005 | 561 | 35 | € 27.311,- | € 6.336,- |
| 2005 | 130 | 8 | € 28.944,- | € 6.651,- |
| 2005 | 561 | 35 | € 27.311,- | € 6.336,- |
| 2006 | 9 | 0 | € 6.333,- | |
| 2006 | 3 | 0 | € 28.350,- | € 6.675,- |
| 2006 | 9 | 0 | € 6.333,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 66-LH-LK | |||
| 36JGPN | |||
| 70-LJ-GN | |||
| 96-RJ-VH | |||
| 95-HD-LN | |||
| 07ZKZV | |||
| 25-LD-ZX | |||
| 33JDTZ | |||
| 18-RP-ZN | |||
| 02JHVP | |||
| 50-RL-NP | |||
| 26-RD-VG | |||
| 83-LS-NK | |||
| 02-JL-HG | |||
| 50-RL-DG | |||
| 87-LH-LH | |||
| 87-PX-JT | |||
| 76-HL-ZP | |||
| 45JNHS | |||
| 72-JH-RF | |||
| 72-JN-BF | |||
| 66-PP-SN | |||
| 09-PK-JH | |||
| 42-LR-FB | |||
| 02-NB-DB | |||
| 94-LF-LF | |||
| 86-ND-PT | |||
| 47-PR-TK | |||
| 28-PH-TD | |||
| 95-GG-XR |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 41-HZ-LZ | 2026-05-15 | |||
| 65-NT-FB | 2026-05-15 | |||
| 5-XTJ-54 | 2026-05-08 | |||
| 19-NF-TJ | 2026-05-18 | |||
| 39-NR-SF | 2026-05-08 | |||
| 12-NJ-TX | 2026-05-06 | |||
| 53-PN-JF | 2026-05-05 | |||
| 62-RG-DJ | 2026-05-21 | |||
| 12-PN-KJ | 2026-04-30 | |||
| 10-NK-DG | 2026-05-05 | |||
| 41-PP-GN | 2026-04-28 | |||
| 87-LZ-ZK | 2026-05-07 | |||
| 37-JZ-ZK | 2026-05-06 | |||
| 76-LL-DN | 2026-05-02 | |||
| 69-RN-ZB | 2026-04-24 | |||
| 72-ND-PT | 2026-04-21 | |||
| 60-NX-VX | 2026-05-18 | |||
| 36-NX-KR | 2026-04-10 | |||
| 39-LT-PT | 2026-04-09 | |||
| 60-PL-TV | 2026-04-07 | |||
| 28-JS-BD | 2026-04-07 | |||
| 23-JH-GN | 2026-04-14 | |||
| 13-HK-VZ | 2026-05-02 | |||
| 02-PH-FR | 2026-04-09 | |||
| 96-JL-TB | 2026-04-26 | |||
| 62-PH-FS | 2026-04-01 | |||
| 04-RV-PN | 2026-04-02 | |||
| 33-LD-VZ | 2026-04-02 | |||
| 05-HJ-FP | 2026-03-31 | |||
| 12-LL-ZZ | 2026-04-03 |