Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 5.353,-
Nee
2003
2025-12-05
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Opel Zafira met kenteken 10-NK-DG is op kenteken gezet in 2003. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 125 pk. De motor heeft een inhoud van 1796 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 8.2 liter per 100 km. Dankzij 1.435 kg ligt deze auto stevig op de weg. Dit voertuig is al 170 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 17-12-2026. De auto heeft sinds de registratie 5 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1796 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 125 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1435 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1980 kg |
| Lengte | 4,32 m |
| Breedte | 1,74 m |
| Hoogte | 1,68 m |
| Wielbasis | 2,69 m |
| Tenaamstelling | 2025-12-05 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2003-10-31 |
| Eerste toelating in Nederland | 2003-10-31 |
| APK vervaldatum | 2026-12-17 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Opel Zafira stationwagen
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2003
€ 1.250 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 recente eigenaren
Eerste registratie
Opel Zafira
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
13 dagenEigenaar wijziging
11 dagenEigenaar wijziging
1 jaar en 2 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 7 maandenEigenaar wijziging
19 dagenEigenaar wijziging
10 maandenHuidige eigenaar
5 maandenEr is een belangrijke waarschuwing over het tellerrapport van deze auto bekend.
3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2003 | € 1.250,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2003 | 257.833 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 13 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1262 |
| Periode | 2000-02-28 - 2006-07-27 |
| Aantal geregistreerde auto's | 5773 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 314 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 5% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 194 | 16 | € 5.428,- | |
| 2000 | 194 | 16 | € 5.428,- | |
| 2000 | 78 | 4 | € 5.926,- | |
| 2001 | 220 | 19 | € 5.916,- | |
| 2001 | 1084 | 84 | € 5.491,- | |
| 2001 | 1084 | 84 | € 5.491,- | |
| 2002 | 277 | 16 | € 5.968,- | |
| 2002 | 1215 | 67 | € 16.809,- | € 5.478,- |
| 2002 | 1215 | 67 | € 16.809,- | € 5.478,- |
| 2003 | 1387 | 65 | € 5.610,- | |
| 2003 | 1387 | 65 | € 5.610,- | |
| 2003 | 244 | 9 | € 6.157,- | |
| 2004 | 1323 | 47 | € 28.153,- | € 5.819,- |
| 2004 | 242 | 12 | € 6.311,- | |
| 2004 | 1323 | 47 | € 28.153,- | € 5.819,- |
| 2005 | 561 | 35 | € 27.311,- | € 6.336,- |
| 2005 | 130 | 8 | € 28.944,- | € 6.651,- |
| 2005 | 561 | 35 | € 27.311,- | € 6.336,- |
| 2006 | 9 | 0 | € 6.333,- | |
| 2006 | 3 | 0 | € 28.350,- | € 6.675,- |
| 2006 | 9 | 0 | € 6.333,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 83-LS-NK | |||
| 50-RL-DG | |||
| 50-RL-NP | |||
| 26-RD-VG | |||
| 87-PX-JT | |||
| 72-JH-RF | |||
| 25-LD-ZX | |||
| 02-JL-HG | |||
| 76-HL-ZP | |||
| 86-ND-PT | |||
| 18-RP-ZN | |||
| 28-PH-TD | |||
| 72-JN-BF | |||
| 47-PR-TK | |||
| 94-PV-TF | |||
| 09-PK-JH | |||
| 37-PB-JP | |||
| 95-GG-XR | |||
| 66-PP-SN | |||
| 09-RD-PH | |||
| 70-LJ-GN | |||
| 19-HH-PB | |||
| 33JDTZ | |||
| 95-HD-LN | |||
| 31-NB-FB | |||
| 36JGPN | |||
| 87-LH-LH | |||
| 94-LF-LF | |||
| 96-RJ-VH | |||
| 24-JS-BB |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 19-NF-TJ | 2026-05-18 | |||
| 62-RG-DJ | 2026-05-21 | |||
| 87-LZ-ZK | 2026-05-07 | |||
| 37-JZ-ZK | 2026-05-06 | |||
| 12-NJ-TX | 2026-05-06 | |||
| 41-HZ-LZ | 2026-05-15 | |||
| 71-GD-BK | 2026-05-13 | |||
| 5-XTJ-54 | 2026-05-08 | |||
| 65-NT-FB | 2026-05-15 | |||
| 53-PN-JF | 2026-05-05 | |||
| 60-NX-VX | 2026-05-18 | |||
| 76-LL-DN | 2026-05-02 | |||
| 39-NR-SF | 2026-05-08 | |||
| 12-PN-KJ | 2026-04-30 | |||
| 69-RN-ZB | 2026-04-24 | |||
| 41-PP-GN | 2026-04-28 | |||
| 72-ND-PT | 2026-04-21 | |||
| 23-JH-GN | 2026-04-14 | |||
| 02-PH-FR | 2026-04-09 | |||
| 36-NX-KR | 2026-04-10 | |||
| 28-JS-BD | 2026-04-07 | |||
| 39-LT-PT | 2026-04-09 | |||
| 21-NX-RJ | 2026-04-12 | |||
| 60-PL-TV | 2026-04-07 | |||
| 13-HK-VZ | 2026-05-02 | |||
| 12-LL-ZZ | 2026-04-03 | |||
| 33-LD-VZ | 2026-04-02 | |||
| 04-RV-PN | 2026-04-02 | |||
| 96-JL-TB | 2026-04-26 | |||
| 48-LP-VV | 2026-04-01 |