Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 5.682,-
Nee
2004
2026-04-01
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Opel Zafira met kenteken 60-PL-TV is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2004. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 125 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1796 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.8 l/100 km. Dankzij 1.435 kg ligt deze auto stevig op de weg. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2026. Dit voertuig moet over 47 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1796 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 125 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1435 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1980 kg |
| Lengte | 4,32 m |
| Breedte | 1,74 m |
| Hoogte | 1,68 m |
| Wielbasis | 2,69 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-01 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-08-30 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-08-30 |
| APK vervaldatum | 2026-07-12 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Opel Zafira stationwagen
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 1.895 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Opel Zafira
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
2 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 1.895,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 228.500 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 18 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1262 |
| Periode | 2000-02-28 - 2006-07-27 |
| Aantal geregistreerde auto's | 5773 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 314 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 5% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 194 | 16 | € 5.428,- | |
| 2000 | 194 | 16 | € 5.428,- | |
| 2000 | 78 | 4 | € 5.926,- | |
| 2001 | 220 | 19 | € 5.916,- | |
| 2001 | 1084 | 84 | € 5.491,- | |
| 2001 | 1084 | 84 | € 5.491,- | |
| 2002 | 277 | 16 | € 5.968,- | |
| 2002 | 1215 | 67 | € 16.809,- | € 5.478,- |
| 2002 | 1215 | 67 | € 16.809,- | € 5.478,- |
| 2003 | 1387 | 65 | € 5.610,- | |
| 2003 | 1387 | 65 | € 5.610,- | |
| 2003 | 244 | 9 | € 6.157,- | |
| 2004 | 1323 | 47 | € 28.153,- | € 5.819,- |
| 2004 | 242 | 12 | € 6.311,- | |
| 2004 | 1323 | 47 | € 28.153,- | € 5.819,- |
| 2005 | 561 | 35 | € 27.311,- | € 6.336,- |
| 2005 | 130 | 8 | € 28.944,- | € 6.651,- |
| 2005 | 561 | 35 | € 27.311,- | € 6.336,- |
| 2006 | 9 | 0 | € 6.333,- | |
| 2006 | 3 | 0 | € 28.350,- | € 6.675,- |
| 2006 | 9 | 0 | € 6.333,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 66-LH-LK | |||
| 36JGPN | |||
| 96-RJ-VH | |||
| 70-LJ-GN | |||
| 07ZKZV | |||
| 33JDTZ | |||
| 25-LD-ZX | |||
| 18-RP-ZN | |||
| 26-RD-VG | |||
| 50-RL-NP | |||
| 87-LH-LH | |||
| 50-RL-DG | |||
| 02JHVP | |||
| 02-JL-HG | |||
| 83-LS-NK | |||
| 87-PX-JT | |||
| 76-HL-ZP | |||
| 45JNHS | |||
| 72-JH-RF | |||
| 72-JN-BF | |||
| 09-PK-JH | |||
| 42-LR-FB | |||
| 02-NB-DB | |||
| 94-LF-LF | |||
| 47-PR-TK | |||
| 86-ND-PT | |||
| 28-PH-TD | |||
| 95-GG-XR | |||
| 19-HH-PB | |||
| 94-PV-TF |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 95-HD-LN | 2026-05-22 | |||
| 41-HZ-LZ | 2026-05-15 | |||
| 65-NT-FB | 2026-05-15 | |||
| 71-GD-BK | 2026-05-13 | |||
| 19-NF-TJ | 2026-05-18 | |||
| 5-XTJ-54 | 2026-05-08 | |||
| 39-NR-SF | 2026-05-08 | |||
| 66-PP-SN | 2026-05-22 | |||
| 12-NJ-TX | 2026-05-06 | |||
| 62-RG-DJ | 2026-05-21 | |||
| 53-PN-JF | 2026-05-05 | |||
| 12-PN-KJ | 2026-04-30 | |||
| 10-NK-DG | 2026-05-05 | |||
| 87-LZ-ZK | 2026-05-07 | |||
| 37-JZ-ZK | 2026-05-06 | |||
| 41-PP-GN | 2026-04-28 | |||
| 76-LL-DN | 2026-05-02 | |||
| 69-RN-ZB | 2026-04-24 | |||
| 31-JR-NH | 2026-05-22 | |||
| 72-ND-PT | 2026-04-21 | |||
| 60-NX-VX | 2026-05-18 | |||
| 36-NX-KR | 2026-04-10 | |||
| 39-LT-PT | 2026-04-09 | |||
| 28-JS-BD | 2026-04-07 | |||
| 23-JH-GN | 2026-04-14 | |||
| 13-HK-VZ | 2026-05-02 | |||
| 02-PH-FR | 2026-04-09 | |||
| 96-JL-TB | 2026-04-26 | |||
| 62-PH-FS | 2026-04-01 | |||
| 04-RV-PN | 2026-04-02 |