Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 2.588,-
Nee
2002
2023-12-26
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Clio met kenteken 69-JT-ZZ is op kenteken gezet in 2002. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 75 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1149 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 5.9 l/100 km. Met een massa van 1.005 kg is deze auto solide gebouwd. Sinds 880 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. Dit voertuig moet over 285 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 4 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1149 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 75 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1080 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1470 kg |
| Lengte | 3,81 m |
| Breedte | 1,67 m |
| Hoogte | 1,44 m |
| Wielbasis | 2,47 m |
| Tenaamstelling | 2023-12-26 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-09-13 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-09-13 |
| APK vervaldatum | 2027-03-06 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Clio hatchback
|
Nu te koop
22 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 1.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.494 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Clio
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
9 maandenEigenaar wijziging
8 maandenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
2 jaren3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 1.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 214.570 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 11 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 942 |
| Periode | 2001-02-27 - 2005-01-27 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1982 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 152 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 8% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 68 | 15 | € 2.576,- | |
| 2001 | 68 | 15 | € 2.576,- | |
| 2002 | 23 | 4 | € 2.989,- | |
| 2002 | 842 | 53 | € 2.639,- | |
| 2002 | 842 | 53 | € 2.639,- | |
| 2003 | 29 | 3 | € 2.966,- | |
| 2003 | 808 | 56 | € 2.768,- | |
| 2003 | 808 | 56 | € 2.768,- | |
| 2004 | 9 | 0 | € 3.007,- | |
| 2004 | 261 | 27 | € 2.755,- | |
| 2004 | 261 | 27 | € 2.755,- | |
| 2005 | 3 | 0 | € 2.594,- | |
| 2005 | 3 | 1 | € 14.095,- | € 1.673,- |
| 2005 | 3 | 1 | € 14.095,- | € 1.673,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 20-HZ-FP | 2026-05-19 | |||
| 51-NH-RN | 2026-05-01 | |||
| KR-563-J | 2026-05-06 | |||
| 62-LB-RL | 2026-05-21 | |||
| 45-LG-KD | 2026-05-09 | |||
| 7-ZTL-99 | 2026-05-01 | |||
| 71-JG-DS | 2026-04-28 | |||
| 57-LX-ZD | 2026-05-05 | |||
| 01-LK-LK | 2026-04-18 | |||
| 95-LX-JL | 2026-04-30 | |||
| 93-JD-TG | 2026-05-20 | |||
| 64-JS-NN | 2026-04-20 | |||
| 33-NV-BH | 2026-04-10 | |||
| 33-LZ-KT | 2026-04-15 | |||
| 18-JX-GF | 2026-04-03 | |||
| 63-LG-RB | 2026-03-31 | |||
| 93-HV-FT | 2026-04-27 | |||
| 33-LK-KG | 2026-03-30 | |||
| 98-LR-BD | 2026-03-30 | |||
| 21-LR-GV | 2026-04-23 | |||
| 17-HZ-VG | 2026-03-19 | |||
| 94-NT-BG | 2026-03-20 | |||
| 31-LR-XS | 2026-03-18 | |||
| 56-LX-JL | 2026-03-09 | |||
| 11-JL-LK | 2026-02-27 | |||
| 70-LF-LR | 2026-03-23 | |||
| 62-LS-DN | 2020-07-21 | |||
| 53-LH-XJ | 2023-07-14 | |||
| 61-PJ-VZ | 2022-01-03 | |||
| 04-LN-XJ | 2022-01-23 |