Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.795,-
Nee
2000
2024-09-27
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mazda 323F met kenteken 69-DZ-GN is op kenteken gezet in 2000. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 88 pk. Dit model beschikt over een 1498 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.5 l/100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.150 kg. De auto wisselde in 2024 voor het laatst van eigenaar. Dit voertuig moet over 334 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 4 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1498 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 89 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 7.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1255 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1590 kg |
| Lengte | 4,20 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,42 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2024-09-27 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2000-01-14 |
| Eerste toelating in Nederland | 2000-01-14 |
| APK vervaldatum | 2027-04-24 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Mazda 323F hatchback
|
Nu te koop
7 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2000
€ 1.350 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.099 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Mazda 323F
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 1 maandHuidige eigenaar
1 jaar en 8 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2000 | € 1.350,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2000 | 223.022 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2000 | 3 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1397 |
| Periode | 1998-07-29 - 2002-09-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1471 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 3 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1998 | 25 | 0 | € 3.605,- | |
| 1998 | 117 | 0 | € 3.321,- | |
| 1998 | 117 | 0 | € 3.321,- | |
| 1999 | 85 | 2 | € 3.822,- | |
| 1999 | 462 | 3 | € 3.435,- | |
| 1999 | 461 | 2 | € 3.435,- | |
| 2000 | 92 | 1 | € 4.005,- | |
| 2000 | 630 | 0 | € 3.580,- | |
| 2000 | 630 | 0 | € 3.580,- | |
| 2001 | 258 | 0 | € 3.406,- | |
| 2001 | 258 | 0 | € 3.406,- | |
| 2002 | 4 | 0 | € 3.434,- | |
| 2002 | 4 | 0 | € 3.434,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 24-GJ-TX | 2026-05-15 | |||
| 20-GK-JX | 2026-04-18 | |||
| XL-GL-56 | 2026-05-11 | |||
| 45-DB-JL | 2026-04-25 | |||
| 05-HP-JF | 2026-04-09 | |||
| 59-GH-ZH | 2026-04-03 | |||
| 27-FT-PD | 2026-03-17 | |||
| 23-GL-HL | 2026-03-19 | |||
| 31-GG-NG | 2026-03-28 | |||
| 26-GB-BZ | 2026-03-12 | |||
| 83-DF-NS | 2024-01-10 | |||
| 38DVVG | 2020-10-05 | |||
| 67-FZ-SF | 2025-01-04 | |||
| 54-DT-PS | 2023-09-04 | |||
| 22-FJ-SG | 2024-08-06 | |||
| 66-FS-PN | 2025-05-03 | |||
| 34-GG-NG | 2024-01-27 | |||
| 70-FG-DG | 2023-06-24 | |||
| 92-DP-RZ | 2022-06-02 | |||
| 49-GJ-PJ | 2026-03-14 | |||
| 45-DN-LK | 2025-01-07 | |||
| 54-FB-ZR | 2023-03-22 | |||
| 44-FB-RZ | 2025-11-22 | |||
| 63-DL-FP | 2024-01-04 | |||
| 67-GK-JZ | 2022-10-30 | |||
| 84-HP-KJ | 2020-05-29 | |||
| 96-DN-DF | 2024-06-18 | |||
| 95-GB-VF | 2025-10-04 | |||
| 08-GK-KF | 2023-05-02 | |||
| 85-DV-ND | 2020-05-20 |