Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 3.669,-
Nee
2000
2023-03-25
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mazda 323F met kenteken 54-FB-ZR is op kenteken gezet in 2000. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 88 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 1498 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 7.5 liter per 100 km. Met een massa van 1.150 kg is deze auto solide gebouwd. Dit voertuig is al 1156 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De APK is geldig tot 15-04-2026. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1498 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 89 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 7.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1255 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1590 kg |
| Lengte | 4,20 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,42 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2023-03-25 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2000-02-16 |
| Eerste toelating in Nederland | 2000-02-16 |
| APK vervaldatum | 2026-04-15 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Mazda 323F hatchback
|
Nu te koop
7 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2000
€ 1.350 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.099 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Mazda 323F
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
10 dagenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2000 | € 1.350,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2000 | 223.022 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2000 | 3 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1397 |
| Periode | 1998-07-29 - 2002-09-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1471 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 3 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1998 | 25 | 0 | € 3.605,- | |
| 1998 | 117 | 0 | € 3.321,- | |
| 1998 | 117 | 0 | € 3.321,- | |
| 1999 | 85 | 2 | € 3.822,- | |
| 1999 | 462 | 3 | € 3.435,- | |
| 1999 | 461 | 2 | € 3.435,- | |
| 2000 | 92 | 1 | € 4.005,- | |
| 2000 | 630 | 0 | € 3.580,- | |
| 2000 | 630 | 0 | € 3.580,- | |
| 2001 | 258 | 0 | € 3.406,- | |
| 2001 | 258 | 0 | € 3.406,- | |
| 2002 | 4 | 0 | € 3.434,- | |
| 2002 | 4 | 0 | € 3.434,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 24-GJ-TX | 2026-05-15 | |||
| XL-GL-56 | 2026-05-11 | |||
| 20-GK-JX | 2026-04-18 | |||
| 45-DB-JL | 2026-04-25 | |||
| 59-GH-ZH | 2026-04-03 | |||
| 05-HP-JF | 2026-04-09 | |||
| 27-FT-PD | 2026-03-17 | |||
| 23-GL-HL | 2026-03-19 | |||
| 31-GG-NG | 2026-03-28 | |||
| 26-GB-BZ | 2026-03-12 | |||
| 49-GJ-PJ | 2026-03-14 | |||
| 95-GB-VF | 2025-10-04 | |||
| 84-HP-KJ | 2020-05-29 | |||
| 63-DL-FP | 2024-01-04 | |||
| 67-GK-JZ | 2022-10-30 | |||
| 96-DN-DF | 2024-06-18 | |||
| 92-DP-RZ | 2022-06-02 | |||
| 66-FS-PN | 2025-05-03 | |||
| 34-GG-NG | 2024-01-27 | |||
| 44-FB-RZ | 2025-11-22 | |||
| 70-FG-DG | 2023-06-24 | |||
| 85-DV-ND | 2020-05-20 | |||
| 84-DX-KX | 2023-05-13 | |||
| 54-DT-PS | 2023-09-04 | |||
| 08-GK-KF | 2023-05-02 | |||
| XP-PZ-21 | 2023-01-29 | |||
| 49-FK-LJ | 2024-04-10 | |||
| 47-FK-ZH | 2020-05-06 | |||
| 63-DB-TB | 2023-06-04 | |||
| 30-DF-XN | 2023-02-06 |