Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze MG TF met kenteken 68-RS-BT is afkomstig uit het bouwjaar 2005. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 136 pk. De motor heeft een inhoud van 1796 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 7.7 liter per 100 km. Dankzij 1.180 kg ligt deze auto stevig op de weg. De APK is geldig tot 13-02-2026. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1796 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 136 pk |
| Milieulabel | E |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1224 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1390 kg |
| Lengte | 3,94 m |
| Breedte | 1,63 m |
| Hoogte | 1,26 m |
| Wielbasis | 2,38 m |
| Eerste registratie | 2005-08-01 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2005-08-01 |
| APK vervaldatum | 2026-02-13 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
MG TF cabriolet
|
Nu te koop
27 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2005
€ 6.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 7.450 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
MG TF
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
2 dagenEigenaar wijziging
1 jaar en 8 maandenEigenaar wijziging
2 jarenHuidige eigenaar
1 jaar en 6 maanden3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2005 | € 6.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2005 | 108.500 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2005 | 5 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1487 |
| Periode | 2002-01-16 - 2007-02-23 |
| Aantal geregistreerde auto's | 833 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 214 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 26% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 204 | 62 | € 32.064,- | € 7.235,- |
| 2002 | 204 | 62 | € 32.064,- | € 7.235,- |
| 2003 | 236 | 57 | € 34.314,- | € 6.896,- |
| 2003 | 236 | 57 | € 34.314,- | € 6.896,- |
| 2004 | 215 | 45 | € 31.234,- | € 7.253,- |
| 2004 | 215 | 45 | € 31.234,- | € 7.253,- |
| 2005 | 108 | 25 | € 7.377,- | |
| 2005 | 108 | 25 | € 7.377,- | |
| 2006 | 67 | 25 | € 6.530,- | |
| 2006 | 67 | 25 | € 6.530,- | |
| 2007 | 3 | 0 | € 8.276,- | |
| 2007 | 3 | 0 | € 8.276,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 05-LX-HT | 2026-05-21 | |||
| 37-NS-RN | 2026-05-09 | |||
| 23-RF-PD | 2026-04-25 | |||
| 35-GTD-2 | 2026-05-21 | |||
| 71-RP-TV | 2026-05-09 | |||
| 08-NL-GL | 2026-05-14 | |||
| 22-PX-RF | 2026-05-09 | |||
| 99-LB-VJ | 2026-03-28 | |||
| 48-JS-KD | 2026-03-21 | |||
| 66-LV-JP | 2026-03-18 | |||
| NJ-158-H | 2026-03-10 | |||
| 03-PT-KF | 2026-03-13 | |||
| 91-NJ-DJ | 2026-03-13 | |||
| 9-KVB-39 | 2024-08-24 | |||
| 32-PN-VF | 2025-10-13 | |||
| 16-PX-RF | 2024-12-02 | |||
| 1-ZJL-92 | 2026-03-02 | |||
| 20-PH-NK | 2023-08-13 | |||
| 67-PF-XF | 2025-07-12 | |||
| 05-ND-DG | 2023-08-16 | |||
| 07-XNG-5 | 2024-10-08 | |||
| 19-JBZ-6 | 2022-06-24 | |||
| 61-NZ-LD | 2021-09-29 | |||
| 17-RN-XS | 2023-03-17 | |||
| 42-TH-JR | 2022-08-13 | |||
| 81-JZ-FN | 2024-09-10 | |||
| 35-JL-JP | 2020-10-21 | |||
| 70-LT-ZJ | 2024-08-21 | |||
| 13-JV-NR | 2025-07-26 | |||
| TN-609-G | 2024-05-15 |