Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 7.934,-
Nee
2005
2024-11-20
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze MG TF met kenteken 16-PX-RF is afkomstig uit het bouwjaar 2005. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 136 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 1796 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 7.7 liter per 100 km. Dankzij 1.180 kg ligt deze auto stevig op de weg. Sinds 550 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 15-11-2026. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1796 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 136 pk |
| Milieulabel | E |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1224 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1320 kg |
| Lengte | 3,94 m |
| Breedte | 1,63 m |
| Hoogte | 1,26 m |
| Wielbasis | 2,38 m |
| Tenaamstelling | 2024-11-20 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2005-01-07 |
| Eerste toelating in Nederland | 2005-01-07 |
| APK vervaldatum | 2026-11-15 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
MG TF cabriolet
|
Nu te koop
29 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2005
€ 7.350 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 7.825 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
MG TF
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
15 dagenEigenaar wijziging
20 dagenHuidige eigenaar
1 jaar en 6 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2005 | € 7.350,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2005 | 108.500 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2005 | 5 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1472 |
| Periode | 2002-01-16 - 2007-02-23 |
| Aantal geregistreerde auto's | 833 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 214 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 26% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 204 | 62 | € 32.064,- | € 7.235,- |
| 2002 | 204 | 62 | € 32.064,- | € 7.235,- |
| 2003 | 236 | 57 | € 34.314,- | € 6.896,- |
| 2003 | 236 | 57 | € 34.314,- | € 6.896,- |
| 2004 | 215 | 45 | € 31.234,- | € 7.253,- |
| 2004 | 215 | 45 | € 31.234,- | € 7.253,- |
| 2005 | 108 | 25 | € 7.377,- | |
| 2005 | 108 | 25 | € 7.377,- | |
| 2006 | 67 | 25 | € 6.530,- | |
| 2006 | 67 | 25 | € 6.530,- | |
| 2007 | 3 | 0 | € 8.276,- | |
| 2007 | 3 | 0 | € 8.276,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 58-NG-ZG | |||
| 62-LR-BX | |||
| 87-TR-NH | |||
| 99-PB-VN | |||
| 30-SX-ZH | |||
| 61-JS-BF | |||
| 22-RP-LF | |||
| 60-JS-BF | |||
| 83-RF-DD | |||
| 38-PV-BN | |||
| 87-JS-FD | |||
| 07-RV-DJ | |||
| 59-LR-BX | |||
| 24-NF-LD | |||
| 40-XD-LX | |||
| 48-PL-JH | |||
| 48-TXT-2 | |||
| 16-HZP-2 | |||
| 37-TD-GT | |||
| 24-PR-PD | |||
| 80-LJK-8 | |||
| 70-LKL-4 | |||
| 08-LH-JZ | |||
| 74-RH-LP | |||
| 02-JN-LN | |||
| 39-JL-HJ | |||
| 01-TN-FJ | |||
| 78-LV-RR | |||
| 61-HVX-7 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 05-LX-HT | 2026-05-21 | |||
| 23-RF-PD | 2026-04-25 | |||
| 37-NS-RN | 2026-05-09 | |||
| 35-GTD-2 | 2026-05-21 | |||
| 71-RP-TV | 2026-05-09 | |||
| 08-NL-GL | 2026-05-14 | |||
| 22-PX-RF | 2026-05-09 | |||
| 99-LB-VJ | 2026-03-28 | |||
| 48-JS-KD | 2026-03-21 | |||
| 66-LV-JP | 2026-03-18 | |||
| NJ-158-H | 2026-03-10 | |||
| 03-PT-KF | 2026-03-13 | |||
| 91-NJ-DJ | 2026-03-13 | |||
| 1-ZJL-92 | 2026-03-02 | |||
| 42-TH-JR | 2022-08-13 | |||
| 07-XNG-5 | 2024-10-08 | |||
| 45-JP-RJ | 2025-09-20 | |||
| TN-609-G | 2024-05-15 | |||
| 32-PN-VF | 2025-10-13 | |||
| 68-RS-BT | 2025-08-01 | |||
| 21-JJ-KG | 2023-09-19 | |||
| 19-JBZ-6 | 2022-06-24 | |||
| 9-KVB-39 | 2024-08-24 | |||
| 67-PF-XF | 2025-07-12 | |||
| 20-PH-NK | 2023-08-13 | |||
| 05-ND-DG | 2023-08-16 | |||
| 61-NZ-LD | 2021-09-29 | |||
| 17-RN-XS | 2023-03-17 | |||
| 35-JL-JP | 2020-10-21 | |||
| 81-JZ-FN | 2024-09-10 |