Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 9.204,-
Nee
2004
2022-11-02
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Peugeot 607 met kenteken 68-PJ-TT is op kenteken gezet in 2004. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 158 pk. De cilinderinhoud bedraagt 2230 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 9.2 l/100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.530 kg. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2022. Dit voertuig moet over 172 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 4 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2230 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 158 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 9.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1588 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2035 kg |
| Lengte | 4,88 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,44 m |
| Wielbasis | 2,80 m |
| Tenaamstelling | 2022-11-02 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-07-22 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-07-22 |
| APK vervaldatum | 2026-11-13 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Peugeot 607 sedan
|
Nu te koop
3 auto’s |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Peugeot 607
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
2 jarenHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1034 |
| Periode | 2000-09-25 - 2004-10-29 |
| Aantal geregistreerde auto's | 115 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 3 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 3% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 1 | 0 | € 8.947,- | |
| 2000 | 2 | 0 | € 9.357,- | |
| 2000 | 2 | 0 | € 9.357,- | |
| 2001 | 49 | 0 | € 10.195,- | |
| 2001 | 63 | 2 | € 9.367,- | |
| 2001 | 63 | 2 | € 9.367,- | |
| 2002 | 34 | 3 | € 44.650,- | € 9.914,- |
| 2002 | 14 | 0 | € 9.197,- | |
| 2002 | 14 | 0 | € 9.197,- | |
| 2003 | 47 | 3 | € 10.720,- | |
| 2003 | 18 | 1 | € 9.966,- | |
| 2003 | 18 | 1 | € 9.966,- | |
| 2004 | 71 | 3 | € 40.300,- | € 10.459,- |
| 2004 | 18 | 0 | € 9.782,- | |
| 2004 | 18 | 0 | € 9.782,- | |
| 2005 | 6 | 0 | € 45.238,- | € 11.072,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 47-LV-PT | 2026-05-06 | |||
| 42-NG-SH | 2026-03-03 | |||
| 35-HF-NX | 2026-03-01 | |||
| 92-NS-VP | 2023-09-16 | |||
| 63-PH-DZ | 2021-06-05 | |||
| 42-LR-PG | 2021-04-25 | |||
| 83-NS-DP | 2020-08-04 | |||
| 93-PN-ZS | 2024-08-14 | |||
| 78-NZ-SG | 2023-06-27 | |||
| 54-ND-DT | 2022-06-20 | |||
| 72-HG-ZN | 2022-02-26 | |||
| 49-GT-PN | 2025-02-24 | |||
| 31-ND-JB | 2023-12-23 | |||
| 88-JZ-XL | 2025-01-07 | |||
| 12-NP-FB | 2025-06-23 | |||
| 45-GN-DG | 2021-05-19 | |||
| 37-HB-VL | 2024-03-16 | |||
| 94-LT-ZX | 2022-09-21 | |||
| 52-PN-VN | 2025-03-31 | |||
| 04-GZ-LD | 2025-05-23 | |||
| 13-NP-FB | 2021-04-23 | |||
| 96-LZ-DZ | 2024-10-15 | |||
| 24-PG-TF | 2020-07-25 | |||
| 63-GN-VZ | 2026-02-02 | |||
| 23-JZ-LZ | 2023-08-03 | |||
| 34GTHS | 2021-07-04 | |||
| 33-LJ-FN | 2021-09-28 | |||
| 71-NR-FZ | 2023-06-03 | |||
| 09-NN-DV | 2025-01-05 | |||
| 18-LB-PK | 2024-06-28 |