Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 10.909,-
Nee
2003
2022-09-26
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Peugeot 607 met kenteken 54-ND-DT is op kenteken gezet in 2003. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 158 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 2230 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 9.4 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.550 kg voor optimale prestaties. De auto wisselde in 2022 voor het laatst van eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 01-10-2026. Dit voertuig heeft 5 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2230 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 158 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 9.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1608 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2055 kg |
| Lengte | 4,88 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,44 m |
| Wielbasis | 2,80 m |
| Tenaamstelling | 2022-09-26 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2003-07-25 |
| Eerste toelating in Nederland | 2003-07-25 |
| APK vervaldatum | 2026-10-01 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Peugeot 607 sedan
|
Nu te koop
4 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2003
€ 1.250 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.450 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 recente eigenaren
Eerste registratie
Peugeot 607
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
12 dagenEigenaar wijziging
8 dagenEigenaar wijziging
3 maandenHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2003 | € 1.250,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2003 | 211.000 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 966 |
| Periode | 2000-09-22 - 2005-09-28 |
| Aantal geregistreerde auto's | 208 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 9 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 4% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 1 | 0 | € 8.947,- | |
| 2000 | 2 | 0 | € 9.357,- | |
| 2000 | 2 | 0 | € 9.357,- | |
| 2001 | 49 | 0 | € 10.195,- | |
| 2001 | 63 | 2 | € 9.367,- | |
| 2001 | 63 | 2 | € 9.367,- | |
| 2002 | 34 | 3 | € 44.650,- | € 9.914,- |
| 2002 | 14 | 0 | € 9.197,- | |
| 2002 | 14 | 0 | € 9.197,- | |
| 2003 | 47 | 3 | € 10.720,- | |
| 2003 | 18 | 1 | € 9.966,- | |
| 2003 | 18 | 1 | € 9.966,- | |
| 2004 | 71 | 3 | € 40.300,- | € 10.459,- |
| 2004 | 18 | 0 | € 9.782,- | |
| 2004 | 18 | 0 | € 9.782,- | |
| 2005 | 6 | 0 | € 45.238,- | € 11.072,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 47-LV-PT | 2026-05-06 | |||
| 42-NG-SH | 2026-03-03 | |||
| 35-HF-NX | 2026-03-01 | |||
| 92-NS-VP | 2023-09-16 | |||
| 20-PV-SG | 2020-10-24 | |||
| 68-PJ-TT | 2022-11-21 | |||
| 63-PH-DZ | 2021-06-05 | |||
| 42-LR-PG | 2021-04-25 | |||
| 72-HG-ZN | 2022-02-26 | |||
| 93-PN-ZS | 2024-08-14 | |||
| 83-NS-DP | 2020-08-04 | |||
| 49-GT-PN | 2025-02-24 | |||
| 78-NZ-SG | 2023-06-27 | |||
| 31-ND-JB | 2023-12-23 | |||
| 88-JZ-XL | 2025-01-07 | |||
| 57-PS-HZ | 2021-04-08 | |||
| 52-PN-VN | 2025-03-31 | |||
| 96-LZ-DZ | 2024-10-15 | |||
| 94-LT-ZX | 2022-09-21 | |||
| 04-GZ-LD | 2025-05-23 | |||
| 45-GN-DG | 2021-05-19 | |||
| 37-HB-VL | 2024-03-16 | |||
| 13-NP-FB | 2021-04-23 | |||
| 63-GN-VZ | 2026-02-02 | |||
| 77-PV-KT | 2020-07-26 | |||
| 12-NP-FB | 2025-06-23 | |||
| 24-PG-TF | 2020-07-25 | |||
| 23-JZ-LZ | 2023-08-03 | |||
| 34GTHS | 2021-07-04 | |||
| 09-NN-DV | 2025-01-05 |