Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 7.119,-
Nee
2004
2025-06-19
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Chrysler PT Cruiser met kenteken 68-PD-JR is op kenteken gezet in 2004. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 136 pk. De motor heeft een inhoud van 1996 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 10 l/100 km. Met 1.460 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De auto wisselde in 2025 voor het laatst van eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 17-06-2027. De auto heeft sinds de registratie 4 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1996 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 136 pk |
| Milieulabel | G |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 10 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1580 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1900 kg |
| Lengte | 4,29 m |
| Breedte | 1,75 m |
| Hoogte | 1,67 m |
| Wielbasis | 2,62 m |
| Tenaamstelling | 2025-06-19 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-05-08 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-05-08 |
| APK vervaldatum | 2027-06-17 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Chrysler PT Cruiser stationwagen
|
Nu te koop
9 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 1.750 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.250 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Chrysler PT Cruiser
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
27 dagenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
7 maandenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 2 maandenEigenaar wijziging
2 maandenHuidige eigenaar
11 maanden4 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 1.750,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 186.937 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 3 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1191 |
| Periode | 2000-05-25 - 2006-01-11 |
| Aantal geregistreerde auto's | 594 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 42 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 7% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 67 | 8 | € 6.329,- | |
| 2001 | 191 | 17 | € 6.545,- | |
| 2002 | 158 | 13 | € 6.535,- | |
| 2003 | 97 | 4 | € 5.703,- | |
| 2004 | 67 | 0 | € 6.009,- | |
| 2005 | 12 | 0 | € 27.484,- | € 6.406,- |
| 2006 | 2 | 0 | € 25.941,- | € 6.024,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 61-HD-FG | 2026-05-12 | |||
| 21-ND-VX | 2026-05-17 | |||
| 13-HT-VL | 2026-04-30 | |||
| 36-NJ-SH | 2026-04-27 | |||
| 09-JL-PS | 2026-04-23 | |||
| 75-NR-JX | 2026-04-18 | |||
| 92-NH-DP | 2026-04-28 | |||
| 07-NJ-FF | 2026-05-20 | |||
| 88-PK-RR | 2026-04-07 | |||
| 96-HX-LZ | 2026-03-02 | |||
| 66JHLJ | 2020-05-19 | |||
| 59-JK-DP | 2021-04-06 | |||
| 21-PN-VX | 2021-09-28 | |||
| 13-GX-KB | 2022-09-27 | |||
| 83NTNB | 2020-07-15 | |||
| 61LFHR | 2021-02-06 | |||
| 85-JF-BL | 2025-06-26 | |||
| 72-GT-VL | 2022-07-03 | |||
| 64-HV-XZ | 2020-09-16 | |||
| 75JJBT | 2022-05-06 | |||
| 35-GN-GN | 2022-05-06 | |||
| 03-PD-DK | 2024-06-13 | |||
| 19-GN-BF | 2025-02-24 | |||
| 75-PB-HB | 2023-12-15 | |||
| 18HRXL | 2020-06-19 | |||
| 68-FX-XL | 2022-04-08 | |||
| 84NKXT | 2020-12-26 | |||
| 21-PG-LG | 2021-12-10 | |||
| 23-JH-PT | 2020-12-15 | |||
| 76-HL-GK | 2022-08-05 |