Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 4.104,-
Nee
2003
2025-12-06
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Toyota Yaris Verso met kenteken 68-LK-BB is afkomstig uit het bouwjaar 2003. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 105 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1497 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.6 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.090 kg voor optimale prestaties. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2025. Dit voertuig moet over 193 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1497 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 105 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1195 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1530 kg |
| Lengte | 3,98 m |
| Breedte | 1,69 m |
| Hoogte | 1,72 m |
| Wielbasis | 2,50 m |
| Tenaamstelling | 2025-12-06 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2003-02-04 |
| Eerste toelating in Nederland | 2003-02-04 |
| APK vervaldatum | 2026-12-04 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Toyota Yaris Verso stationwagen
|
Nu te koop
10 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2003
€ 1.895 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.699 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Toyota Yaris Verso
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
25 dagenHuidige eigenaar
5 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2003 | € 1.895,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2003 | 247.309 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 3 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1660 |
| Periode | 2000-05-04 - 2006-07-14 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1642 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 58 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 4% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 313 | 3 | € 3.644,- | |
| 2000 | 313 | 3 | € 3.644,- | |
| 2001 | 460 | 24 | € 3.676,- | |
| 2001 | 460 | 24 | € 3.676,- | |
| 2002 | 173 | 6 | € 3.801,- | |
| 2002 | 173 | 6 | € 3.801,- | |
| 2003 | 202 | 5 | € 3.995,- | |
| 2003 | 202 | 5 | € 3.995,- | |
| 2004 | 220 | 7 | € 4.016,- | |
| 2004 | 220 | 7 | € 4.016,- | |
| 2005 | 262 | 12 | € 19.150,- | € 4.094,- |
| 2005 | 262 | 12 | € 19.150,- | € 4.094,- |
| 2006 | 12 | 1 | € 19.215,- | € 4.154,- |
| 2006 | 12 | 1 | € 19.215,- | € 4.154,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 3-KVR-23 | 2026-05-19 | |||
| 94-HF-ST | 2026-05-20 | |||
| 51-FS-JZ | 2026-05-15 | |||
| 48-PL-FV | 2026-05-19 | |||
| 30-NZ-TH | 2026-05-17 | |||
| 69-PZ-ZF | 2026-05-21 | |||
| 26-HV-JB | 2026-04-20 | |||
| 93-FR-FB | 2026-05-01 | |||
| 22-HZ-BZ | 2026-04-29 | |||
| SZ-501-S | 2026-03-31 | |||
| 26-LN-RF | 2026-04-13 | |||
| 64-RB-PS | 2026-04-01 | |||
| 77-LV-DD | 2026-05-09 | |||
| 08-NV-LZ | 2026-03-20 | |||
| 46-RS-JH | 2026-03-17 | |||
| 99-HK-GP | 2026-03-16 | |||
| 33-PJ-NL | 2026-03-12 | |||
| 63-HS-JB | 2026-03-09 | |||
| 06-PN-GL | 2023-10-13 | |||
| 43-LK-DX | 2024-11-08 | |||
| 86-RT-NR | 2020-12-25 | |||
| 12-NX-JN | 2023-05-30 | |||
| 94-PS-FV | 2023-04-15 | |||
| 70-RB-GX | 2020-12-25 | |||
| 54-LV-FR | 2021-06-05 | |||
| 16-PF-FD | 2020-08-07 | |||
| 07-LZ-ZS | 2024-08-20 | |||
| 38-PP-VJ | 2025-10-06 | |||
| 24-NF-GR | 2021-06-07 | |||
| 17-HJ-DF | 2024-08-09 |