Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 4.693,-
Nee
2002
2024-09-19
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mazda Premacy met kenteken 65-JP-SL is op kenteken gezet in 2002. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 101 pk. De motor heeft een inhoud van 1840 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8.4 l/100 km. Met 1.350 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De huidige eigenaar heeft deze auto al 612 dagen in bezit. Dit voertuig moet over 42 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1840 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 101 pk |
| Milieulabel | E |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1435 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1770 kg |
| Lengte | 4,34 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,60 m |
| Wielbasis | 2,67 m |
| Tenaamstelling | 2024-09-19 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-06-29 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-06-29 |
| APK vervaldatum | 2026-07-06 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Mazda Premacy stationwagen
|
Nu te koop
8 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 999 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Mazda Premacy
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 jarenHuidige eigenaar
1 jaar en 8 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1183 |
| Periode | 1999-06-30 - 2006-10-19 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2448 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 43 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1999 | 132 | 6 | € 4.560,- | |
| 1999 | 132 | 6 | € 4.560,- | |
| 2000 | 452 | 9 | € 4.662,- | |
| 2000 | 452 | 9 | € 4.662,- | |
| 2001 | 279 | 4 | € 4.626,- | |
| 2001 | 279 | 4 | € 4.626,- | |
| 2002 | 310 | 3 | € 4.797,- | |
| 2002 | 310 | 3 | € 4.797,- | |
| 2003 | 381 | 7 | € 4.815,- | |
| 2003 | 381 | 7 | € 4.815,- | |
| 2004 | 468 | 7 | € 4.791,- | |
| 2004 | 468 | 7 | € 4.791,- | |
| 2005 | 403 | 7 | € 4.976,- | |
| 2005 | 403 | 7 | € 4.976,- | |
| 2006 | 23 | 0 | € 4.960,- | |
| 2006 | 23 | 0 | € 4.960,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 63-GG-JT | 2026-05-17 | |||
| 49-PH-JS | 2026-05-19 | |||
| 52-NP-SK | 2026-05-04 | |||
| 49-RG-XR | 2026-04-15 | |||
| 39-LD-LT | 2026-05-11 | |||
| 52-DF-TZ | 2026-03-26 | |||
| 27-DZ-DB | 2026-03-26 | |||
| 40-PT-GG | 2026-03-19 | |||
| 56-PL-VR | 2026-03-18 | |||
| 59-PL-TK | 2026-03-19 | |||
| 44-PL-TK | 2026-03-04 | |||
| 68-RK-RP | 2026-03-03 | |||
| 56-PZ-GT | 2026-02-25 | |||
| 67-FB-FK | 2026-02-26 | |||
| 99-JF-TL | 2023-10-23 | |||
| 47-LD-VP | 2021-06-26 | |||
| RT-830-N | 2025-01-07 | |||
| 61-LN-VJ | 2020-12-22 | |||
| 89-GT-BL | 2025-11-07 | |||
| 89-NB-NF | 2024-06-10 | |||
| 55-LT-GT | 2026-01-27 | |||
| 66-HV-DR | 2021-11-24 | |||
| 73-GF-GN | 2021-05-02 | |||
| 75-FS-HZ | 2025-05-21 | |||
| 65-LJ-FV | 2021-06-07 | |||
| 98-LL-LJ | 2021-07-17 | |||
| 26-GZ-TJ | 2022-02-18 | |||
| 95-JR-BD | 2024-08-07 | |||
| 58-LR-KK | 2020-06-11 | |||
| 66-NV-XS | 2020-07-23 |