Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 6.567,-
Nee
2002
2021-01-14
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze SAAB 9-3 met kenteken 64JNKB is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2002. De cilinderinhoud bedraagt 1985 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Met 1.460 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. Dit voertuig is al 1956 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De APK is geldig tot 07-05-2021.
| Transmissie | Handgeschakeld |
|---|---|
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1985 m3 |
| Milieulabel | D |
|---|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1520 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1880 kg |
| Lengte | 4,63 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2021-01-14 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-07-01 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-07-01 |
| APK vervaldatum | 2021-05-07 |
| Gebruikt als taxi | nee |
SAAB 9-3 hatchback
|
Nu te koop
10 auto’s |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
SAAB 9-3
Eigenaar wijziging
14 dagenEigenaar wijziging
6 maandenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
5 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 1 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 908 |
| Periode | 2000-08-30 - 2003-06-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 133 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 1 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 3 | 0 | € 7.252,- | |
| 2000 | 19 | 1 | € 6.998,- | |
| 2000 | 19 | 1 | € 6.998,- | |
| 2001 | 8 | 0 | € 7.590,- | |
| 2001 | 52 | 0 | € 6.908,- | |
| 2001 | 52 | 0 | € 6.908,- | |
| 2002 | 8 | 1 | € 7.190,- | |
| 2002 | 60 | 0 | € 6.103,- | |
| 2002 | 60 | 0 | € 6.103,- | |
| 2003 | 1 | 1 | € 7.687,- | |
| 2003 | 2 | 0 | € 4.994,- | |
| 2003 | 2 | 0 | € 4.994,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 90-JK-XX | 2026-05-19 | |||
| 99-JN-FJ | 2026-05-06 | |||
| 16-JB-NJ | 2026-04-16 | |||
| 46-GK-TX | 2026-04-11 | |||
| 82-HX-JV | 2026-05-21 | |||
| 61-GT-RP | 2026-05-09 | |||
| 99-JK-PF | 2026-04-06 | |||
| 98-GK-SF | 2026-05-02 | |||
| 42-HH-SK | 2026-03-28 | |||
| 39-JJ-RT | 2026-04-16 | |||
| 92-JL-NV | 2026-03-13 | |||
| 97-XJ-BG | 2026-03-14 | |||
| 76-JK-KF | 2026-03-26 | |||
| 34-JP-DF | 2026-03-06 | |||
| 38-HB-BH | 2026-02-27 | |||
| 84-GL-JR | 2021-12-29 | |||
| 98-HX-JV | 2024-11-20 | |||
| 99-HG-JG | 2022-10-17 | |||
| 07-GK-SG | 2022-06-22 | |||
| 74-LR-KH | 2021-11-21 | |||
| 79-JK-BT | 2025-10-24 | |||
| 93HGGS | 2021-07-09 | |||
| 83-JN-TK | 2021-12-14 | |||
| 60-GN-HJ | 2021-10-04 | |||
| 66-JL-FX | 2025-06-12 | |||
| 02-HS-FB | 2024-10-03 | |||
| 69-JK-KF | 2025-02-16 | |||
| 62-JG-VD | 2023-09-30 | |||
| 20-HK-DT | 2023-01-20 | |||
| 47-HX-JV | 2025-04-12 |