Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze BMW X5 met kenteken 64-ZN-BJ is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2006. Deze auto is 2 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De motor levert een vermogen van 235 pk. Dit model beschikt over een 2993 cc motor met 6 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 8.7 liter per 100 km. Dankzij 2.180 kg voelt deze auto krachtig en solide. De APK is geldig tot 20-08-2024. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2993 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 236 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 11.3 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 7.2 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 2180 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2740 kg |
| Lengte | 4,85 m |
| Breedte | 1,93 m |
| Hoogte | 1,77 m |
| Wielbasis | 2,93 m |
| Eerste registratie | 2006-12-29 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2008-03-29 |
| APK vervaldatum | 2024-08-20 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
BMW X5 stationwagen
|
Nu te koop
18 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 7.999 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 eigenaren
1 eigenaren
Eerste registratie
BMW X5
Geïmporteerd naar Nederland
Na 1 jaar en 3 maandenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
9 dagenEigenaar wijziging
16 dagenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
4 dagenHuidige eigenaar
2 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50De gasgenerator van de bestuurdersairbag en passagiersairbag kan bij activering door een aanrijding mogelijk ongecontroleerd tot ontploffing komen als gevolg van veroudering.
Na activering door een aanrijding kunnen er metalen delen in het interieur terechtkomen en mogelijk fataal letsel veroorzaken aan de inzittenden.
De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer. De airbags zullen worden vervangen.
Bij deze voertuigen kan een tapeind van de riemaandrijving van de motor breken. De riemaandrijving van de motor valt hierdoor uit.
Uitvallen van de stuurbekrachtiging. De bestuurder wordt daarover via het instrumentenpaneel nadrukkelijk gealarmeerd.
De producent roept de betreffende voertuigen terug neemt maatregelen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht op korte termijn een afspraak te maken met de merkdealer. Het betreffende tapeind wordt dan vervangen.
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2006 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 834 |
| Periode | 2006-12-29 - 2019-10-02 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1334 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 4 |
| Aantal import auto's | 528 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 4 |
| Import percentage | 40% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2006 | 10 | 5 | € 20.565,- | |
| 2007 | 579 | 216 | € 97.237,- | € 21.157,- |
| 2007 | 8 | 4 | € 100.122,- | € 20.084,- |
| 2008 | 424 | 170 | € 97.360,- | € 22.256,- |
| 2008 | 3 | 1 | € 89.727,- | € 17.438,- |
| 2009 | 284 | 123 | € 101.242,- | € 21.648,- |
| 2009 | 1 | 0 | € 99.496,- | € 29.271,- |
| 2010 | 37 | 14 | € 99.263,- | € 20.924,- |
| 2019 | 1 | 1 | € 126.034,- | € 1.670,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 4-ZKX-90 | 2026-05-12 | |||
| KG-738-F | 2026-05-13 | |||
| GFP-76-V | 2026-04-07 | |||
| TF-560-R | 2026-04-24 | |||
| 74-ZF-RG | 2026-04-22 | |||
| N-617-XR | 2026-04-18 | |||
| 87-ZD-LV | 2026-04-15 | |||
| 19-ZL-SL | 2026-03-31 | |||
| 58-XK-BR | 2026-03-27 | |||
| 17-KNT-6 | 2026-03-04 | |||
| 27-GDB-4 | 2026-03-16 | |||
| RK-628-P | 2026-03-02 | |||
| 01-XB-LJ | 2022-07-07 | |||
| 47-HVP-4 | 2023-09-28 | |||
| 42RVH5 | 2021-03-21 | |||
| 39-KJB-2 | 2022-02-27 | |||
| 75-ZD-FT | 2022-11-11 | |||
| 9-ZKP-27 | 2022-11-07 | |||
| GT-316-R | 2021-06-25 | |||
| 02-NFV-1 | 2020-11-14 | |||
| 86-RNN-9 | 2023-01-14 | |||
| 69-NDR-3 | 2023-10-28 | |||
| RD856J | 2021-01-18 | |||
| 34-HKD-4 | 2024-03-07 | |||
| 9XRJ86 | 2020-11-24 | |||
| 05-XD-HK | 2026-01-30 | |||
| 33RSG8 | 2021-03-30 | |||
| 03XDBH | 2022-04-15 | |||
| 10ZKDV | 2020-07-03 | |||
| 85-JLH-9 | 2021-09-14 |