Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Mégane Coupé-Cabriolet met kenteken 64-XF-PB is op kenteken gezet in 2004. Dit voertuig is in september 2007 geïmporteerd naar Nederland. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 135 pk. Dit model beschikt over een 1998 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8.4 l/100 km. Met 1.485 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De auto heeft sinds de registratie 6 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 135 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1595 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1865 kg |
| Lengte | 4,36 m |
| Breedte | 1,78 m |
| Hoogte | 1,40 m |
| Wielbasis | 2,52 m |
| Eerste registratie | 2004-04-27 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2007-09-05 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Mégane Coupé-Cabriolet cabriolet
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 2.122 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 4.499 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,506 eigenaren
0 eigenaren
Eerste registratie
Renault Mégane Coupé-Cabriolet
Geïmporteerd naar Nederland
Na 3 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
11 maandenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 8 maandenHuidige eigenaar
2 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 2.122,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 170.818 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 7 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 949 |
| Periode | 2004-01-02 - 2009-09-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 490 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 60 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 12% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2003 | 30 | 8 | € 7.365,- | |
| 2003 | 30 | 8 | € 7.365,- | |
| 2004 | 210 | 51 | € 7.891,- | |
| 2004 | 158 | 31 | € 7.987,- | |
| 2004 | 210 | 51 | € 7.891,- | |
| 2005 | 69 | 8 | € 36.175,- | € 8.274,- |
| 2005 | 65 | 25 | € 34.805,- | € 7.344,- |
| 2005 | 65 | 25 | € 34.805,- | € 7.344,- |
| 2006 | 106 | 12 | € 32.585,- | € 8.855,- |
| 2006 | 219 | 38 | € 35.132,- | € 7.792,- |
| 2006 | 219 | 38 | € 35.132,- | € 7.792,- |
| 2007 | 95 | 7 | € 38.825,- | € 8.957,- |
| 2007 | 220 | 17 | € 36.858,- | € 8.152,- |
| 2007 | 220 | 17 | € 36.858,- | € 8.152,- |
| 2008 | 168 | 14 | € 34.270,- | € 7.916,- |
| 2008 | 168 | 14 | € 34.270,- | € 7.916,- |
| 2008 | 45 | 2 | € 36.205,- | € 8.699,- |
| 2009 | 77 | 0 | € 7.847,- | |
| 2009 | 17 | 0 | € 8.592,- | |
| 2009 | 77 | 0 | € 7.847,- | |
| 2010 | 1 | 0 | € 34.750,- | € 8.810,- |
| 2010 | 1 | 0 | € 34.750,- | € 8.810,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 34-NZ-ZX | |||
| 32-SVP-5 | |||
| 44-SJ-XB | |||
| 88-TH-FN | |||
| 20-XS-LP | |||
| 82-ST-ZH | |||
| 17-XS-XG | |||
| 04-GPR-5 | |||
| 86-ZJ-SN | |||
| 76-GBD-2 | |||
| 66-TK-BL | |||
| 51-NT-FN | |||
| 92-LTL-1 | |||
| 69-XK-PH | |||
| 91-SZ-TZ | |||
| 92-PL-BG | |||
| 13-PH-BX | |||
| 35-JLF-4 | |||
| 78-NT-BH | |||
| 16-XG-NZ | |||
| 73-PT-FD | |||
| 28-XF-RH | |||
| 89-SK-HR | |||
| 14-NX-HN | |||
| 39-XF-NL | |||
| 06-TJ-PN | |||
| 17-XF-ZS | |||
| 2-ZRX-70 | |||
| 57-SP-LT | |||
| 34-NX-BV |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 24-XK-FJ | 2026-05-13 | |||
| 50-XJ-RN | 2026-05-15 | |||
| 81-PD-PZ | 2026-05-13 | |||
| 28-TD-SV | 2026-05-11 | |||
| 37-GLP-5 | 2026-05-11 | |||
| 51-SX-HJ | 2026-05-09 | |||
| 86-TK-NF | 2026-05-18 | |||
| TF-590-J | 2026-05-04 | |||
| 94-SN-RX | 2026-04-19 | |||
| 50-RZ-XX | 2026-04-27 | |||
| 8-XGT-46 | 2026-05-08 | |||
| 11-GSH-4 | 2026-04-18 | |||
| 87-HRJ-2 | 2026-04-18 | |||
| 29-PR-NL | 2026-05-20 | |||
| 26-NT-LT | 2026-04-21 | |||
| 84-SR-RR | 2026-05-06 | |||
| 34-XH-FG | 2026-05-18 | |||
| 01-RD-XX | 2026-04-03 | |||
| 02-XT-HN | 2026-04-05 | |||
| 92-GGG-8 | 2026-03-25 | |||
| 63-GDH-2 | 2026-03-22 | |||
| 27-NX-FZ | 2026-04-15 | |||
| 96-SR-JP | 2026-03-17 | |||
| 98-RL-TL | 2026-03-23 | |||
| 84-XJ-TH | 2026-03-11 | |||
| 62-GHV-9 | 2026-03-02 | |||
| 34-SK-SX | 2026-03-04 | |||
| 93-NV-BH | 2021-03-25 | |||
| 15-XR-PN | 2026-01-08 | |||
| 77-NX-SG | 2022-08-28 |