Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 7.620,-
Ja, 2008
2004
2026-01-08
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Mégane Coupé-Cabriolet met kenteken 15-XR-PN is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2004. Deze auto is 4 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 135 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1998 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 8.4 liter per 100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.485 kg voor optimale prestaties. Dit voertuig is al 136 dagen in handen van dezelfde eigenaar. Dit voertuig moet over 227 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 4 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 135 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1595 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1865 kg |
| Lengte | 4,36 m |
| Breedte | 1,78 m |
| Hoogte | 1,40 m |
| Wielbasis | 2,52 m |
| Tenaamstelling | 2026-01-08 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-04-01 |
| Eerste toelating in Nederland | 2008-01-30 |
| APK vervaldatum | 2027-01-07 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Mégane Coupé-Cabriolet cabriolet
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 2.122 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 4.499 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Mégane Coupé-Cabriolet
Geïmporteerd naar Nederland
Na 3 jarenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
1 jaar en 11 maandenEigenaar wijziging
1 dagEigenaar wijziging
1 jaar en 7 maandenHuidige eigenaar
4 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 2.122,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 178.415 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 7 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 961 |
| Periode | 2004-01-02 - 2009-09-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 490 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 60 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 12% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2003 | 30 | 8 | € 7.365,- | |
| 2003 | 30 | 8 | € 7.365,- | |
| 2004 | 210 | 51 | € 7.891,- | |
| 2004 | 158 | 31 | € 7.987,- | |
| 2004 | 210 | 51 | € 7.891,- | |
| 2005 | 69 | 8 | € 36.175,- | € 8.274,- |
| 2005 | 65 | 25 | € 34.805,- | € 7.344,- |
| 2005 | 65 | 25 | € 34.805,- | € 7.344,- |
| 2006 | 106 | 12 | € 32.585,- | € 8.855,- |
| 2006 | 219 | 38 | € 35.132,- | € 7.792,- |
| 2006 | 219 | 38 | € 35.132,- | € 7.792,- |
| 2007 | 95 | 7 | € 38.825,- | € 8.957,- |
| 2007 | 220 | 17 | € 36.858,- | € 8.152,- |
| 2007 | 220 | 17 | € 36.858,- | € 8.152,- |
| 2008 | 168 | 14 | € 34.270,- | € 7.916,- |
| 2008 | 168 | 14 | € 34.270,- | € 7.916,- |
| 2008 | 45 | 2 | € 36.205,- | € 8.699,- |
| 2009 | 77 | 0 | € 7.847,- | |
| 2009 | 17 | 0 | € 8.592,- | |
| 2009 | 77 | 0 | € 7.847,- | |
| 2010 | 1 | 0 | € 34.750,- | € 8.810,- |
| 2010 | 1 | 0 | € 34.750,- | € 8.810,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 34-NZ-ZX | |||
| 32-SVP-5 | |||
| 88-TH-FN | |||
| 44-SJ-XB | |||
| 82-ST-ZH | |||
| 20-XS-LP | |||
| 17-XS-XG | |||
| 04-GPR-5 | |||
| 86-ZJ-SN | |||
| 76-GBD-2 | |||
| 66-TK-BL | |||
| 92-LTL-1 | |||
| 51-NT-FN | |||
| 69-XK-PH | |||
| 92-PL-BG | |||
| 91-SZ-TZ | |||
| 13-PH-BX | |||
| 35-JLF-4 | |||
| 78-NT-BH | |||
| 16-XG-NZ | |||
| 73-PT-FD | |||
| 28-XF-RH | |||
| 89-SK-HR | |||
| 14-NX-HN | |||
| 39-XF-NL | |||
| 06-TJ-PN | |||
| 17-XF-ZS | |||
| 2-ZRX-70 | |||
| 57-SP-LT | |||
| 34-NX-BV |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 24-XK-FJ | 2026-05-13 | |||
| 50-XJ-RN | 2026-05-15 | |||
| 81-PD-PZ | 2026-05-13 | |||
| 28-TD-SV | 2026-05-11 | |||
| 37-GLP-5 | 2026-05-11 | |||
| 51-SX-HJ | 2026-05-09 | |||
| 86-TK-NF | 2026-05-18 | |||
| TF-590-J | 2026-05-04 | |||
| 50-RZ-XX | 2026-04-27 | |||
| 94-SN-RX | 2026-04-19 | |||
| 8-XGT-46 | 2026-05-08 | |||
| 11-GSH-4 | 2026-04-18 | |||
| 87-HRJ-2 | 2026-04-18 | |||
| 29-PR-NL | 2026-05-20 | |||
| 26-NT-LT | 2026-04-21 | |||
| 84-SR-RR | 2026-05-06 | |||
| 34-XH-FG | 2026-05-18 | |||
| 01-RD-XX | 2026-04-03 | |||
| 02-XT-HN | 2026-04-05 | |||
| 92-GGG-8 | 2026-03-25 | |||
| 63-GDH-2 | 2026-03-22 | |||
| 27-NX-FZ | 2026-04-15 | |||
| 96-SR-JP | 2026-03-17 | |||
| 98-RL-TL | 2026-03-23 | |||
| 84-XJ-TH | 2026-03-11 | |||
| 62-GHV-9 | 2026-03-02 | |||
| 34-SK-SX | 2026-03-04 | |||
| 93-NV-BH | 2021-03-25 | |||
| 64-XF-PB | 2021-09-08 | |||
| 31-NS-GV | 2022-04-19 |