Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 7.563,-
Nee
2004
2026-04-10
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Mégane Cabriolet met kenteken 26-NT-LT is op kenteken gezet in 2004. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 135 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1998 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8.2 l/100 km. Met 1.465 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. Sinds 45 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De APK is geldig tot 31-10-2026. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 135 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1575 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1845 kg |
| Lengte | 4,36 m |
| Breedte | 1,78 m |
| Hoogte | 1,40 m |
| Wielbasis | 2,52 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-10 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-02-20 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-02-20 |
| APK vervaldatum | 2026-10-31 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Mégane Cabriolet cabriolet
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 2.450 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.250 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Mégane Cabriolet
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
3 jarenHuidige eigenaar
1 maand1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 2.450,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 208.214 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 9 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 904 |
| Periode | 2003-09-29 - 2010-05-21 |
| Aantal geregistreerde auto's | 990 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 153 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 15% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2003 | 30 | 8 | € 7.365,- | |
| 2003 | 30 | 8 | € 7.365,- | |
| 2004 | 210 | 51 | € 7.891,- | |
| 2004 | 158 | 31 | € 7.987,- | |
| 2004 | 210 | 51 | € 7.891,- | |
| 2005 | 69 | 8 | € 36.175,- | € 8.274,- |
| 2005 | 65 | 25 | € 34.805,- | € 7.344,- |
| 2005 | 65 | 25 | € 34.805,- | € 7.344,- |
| 2006 | 106 | 12 | € 32.585,- | € 8.855,- |
| 2006 | 219 | 38 | € 35.132,- | € 7.792,- |
| 2006 | 219 | 38 | € 35.132,- | € 7.792,- |
| 2007 | 95 | 7 | € 38.825,- | € 8.957,- |
| 2007 | 220 | 17 | € 36.858,- | € 8.152,- |
| 2007 | 220 | 17 | € 36.858,- | € 8.152,- |
| 2008 | 168 | 14 | € 34.270,- | € 7.916,- |
| 2008 | 168 | 14 | € 34.270,- | € 7.916,- |
| 2008 | 45 | 2 | € 36.205,- | € 8.699,- |
| 2009 | 77 | 0 | € 7.847,- | |
| 2009 | 17 | 0 | € 8.592,- | |
| 2009 | 77 | 0 | € 7.847,- | |
| 2010 | 1 | 0 | € 34.750,- | € 8.810,- |
| 2010 | 1 | 0 | € 34.750,- | € 8.810,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 2-SRH-43 | |||
| 83-XJ-LG | |||
| 68-TD-PL | |||
| 99-NT-XD | |||
| 50-HZL-4 | |||
| 97-SZ-RB | |||
| 57-JBX-8 | |||
| 34-NX-BV | |||
| 36-GLD-8 | |||
| 2-ZRX-70 | |||
| 17-XF-ZS | |||
| 39-XF-NL | |||
| 14-NX-HN | |||
| 78-NT-BH | |||
| 16-XG-NZ | |||
| 92-PL-BG | |||
| 57-SP-LT | |||
| 35-JLF-4 | |||
| 13-PH-BX | |||
| 69-XK-PH | |||
| 66-TK-BL | |||
| 92-LTL-1 | |||
| 04-GPR-5 | |||
| 17-XS-XG | |||
| 82-ST-ZH | |||
| 20-XS-LP | |||
| 32-SVP-5 | |||
| 88-TH-FN | |||
| 34-NZ-ZX | |||
| 44-SJ-XB |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 86-TK-NF | 2026-05-18 | |||
| 8-XGT-46 | 2026-05-08 | |||
| TF-590-J | 2026-05-04 | |||
| 51-SX-HJ | 2026-05-09 | |||
| 50-RZ-XX | 2026-04-27 | |||
| 28-TD-SV | 2026-05-11 | |||
| 24-XK-FJ | 2026-05-13 | |||
| 81-PD-PZ | 2026-05-13 | |||
| 87-HRJ-2 | 2026-04-18 | |||
| 50-XJ-RN | 2026-05-15 | |||
| 37-GLP-5 | 2026-05-11 | |||
| 29-PR-NL | 2026-05-20 | |||
| 34-XH-FG | 2026-05-18 | |||
| 84-SR-RR | 2026-05-06 | |||
| 94-SN-RX | 2026-04-19 | |||
| 02-XT-HN | 2026-04-05 | |||
| 01-RD-XX | 2026-04-03 | |||
| 11-GSH-4 | 2026-04-18 | |||
| 27-NX-FZ | 2026-04-15 | |||
| 92-GGG-8 | 2026-03-25 | |||
| 98-RL-TL | 2026-03-23 | |||
| 63-GDH-2 | 2026-03-22 | |||
| 84-XJ-TH | 2026-03-11 | |||
| 96-SR-JP | 2026-03-17 | |||
| 62-GHV-9 | 2026-03-02 | |||
| 70RNFR | 2020-12-26 | |||
| 85-RS-TV | 2024-07-28 | |||
| 22-NZ-KL | 2022-01-12 | |||
| 27-NZ-BR | 2025-11-26 | |||
| 53-RR-RS | 2023-10-03 |