Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 9.469,-
Nee
2001
2023-08-21
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Peugeot 607 met kenteken 63-GX-FK is op kenteken gezet in 2001. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 158 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 2230 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 9.2 l/100 km. Met een massa van 1.530 kg is deze auto solide gebouwd. De auto wisselde in 2023 voor het laatst van eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 31-01-2025. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2230 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 158 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 9.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1588 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2035 kg |
| Lengte | 4,88 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,44 m |
| Wielbasis | 2,80 m |
| Tenaamstelling | 2023-08-21 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-04-24 |
| Eerste toelating in Nederland | 2001-04-24 |
| APK vervaldatum | 2025-01-31 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Peugeot 607 sedan
|
Nu te koop
3 auto’s |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Peugeot 607
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
5 dagenHuidige eigenaar
2 jarenEr is een belangrijke waarschuwing over het tellerrapport van deze auto bekend.
1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1040 |
| Periode | 2000-09-25 - 2004-10-29 |
| Aantal geregistreerde auto's | 115 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 3 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 3% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 1 | 0 | € 8.947,- | |
| 2000 | 2 | 0 | € 9.357,- | |
| 2000 | 2 | 0 | € 9.357,- | |
| 2001 | 49 | 0 | € 10.195,- | |
| 2001 | 63 | 2 | € 9.367,- | |
| 2001 | 63 | 2 | € 9.367,- | |
| 2002 | 34 | 3 | € 44.650,- | € 9.914,- |
| 2002 | 14 | 0 | € 9.197,- | |
| 2002 | 14 | 0 | € 9.197,- | |
| 2003 | 47 | 3 | € 10.720,- | |
| 2003 | 18 | 1 | € 9.966,- | |
| 2003 | 18 | 1 | € 9.966,- | |
| 2004 | 71 | 3 | € 40.300,- | € 10.459,- |
| 2004 | 18 | 0 | € 9.782,- | |
| 2004 | 18 | 0 | € 9.782,- | |
| 2005 | 6 | 0 | € 45.238,- | € 11.072,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 47-LV-PT | 2026-05-06 | |||
| 35-HF-NX | 2026-03-01 | |||
| 02-GV-BP | 2024-01-17 | |||
| 39-LX-FJ | 2023-09-05 | |||
| 07JSZK | 2020-05-06 | |||
| 59JSDP | 2022-06-18 | |||
| 51-HH-RB | 2024-07-15 | |||
| 50NJPN | 2021-06-07 | |||
| 02GSBD | 2021-01-20 | |||
| 05-GG-LX | 2021-11-12 | |||
| 13-NZ-FS | 2021-05-04 | |||
| 47GSHG | 2021-04-06 | |||
| 47GSSN | 2021-04-09 | |||
| 68GVBN | 2021-05-26 | |||
| 54GRTN | 2021-01-24 | |||
| 66GXFK | 2021-01-14 | |||
| 02LBDF | 2021-03-16 | |||
| 90-HL-VV | 2023-07-25 | |||
| 50-GT-PN | 2024-05-07 | |||
| 64JNNG | 2020-10-21 | |||
| 44LXGR | 2021-12-21 | |||
| 33-LV-KD | 2021-07-09 | |||
| 78-GL-NB | 2022-05-03 | |||
| 87NXJX | 2021-02-14 | |||
| 73-HH-TD | 2023-11-27 | |||
| 12JBNN | 2020-06-11 | |||
| 53JXNP | 2022-07-21 | |||
| 91-PB-DT | 2025-05-23 | |||
| 76-GR-SG | 2021-11-11 | |||
| 50PNVN | 2020-07-07 |