Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Peugeot 607 met kenteken 51-HH-RB is afkomstig uit het bouwjaar 2001. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 158 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 2230 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 9.4 liter per 100 km. Met een massa van 1.550 kg is deze auto solide gebouwd. De APK is geldig tot 07-02-2025.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2230 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 158 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 9.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1608 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2055 kg |
| Lengte | 4,88 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,44 m |
| Wielbasis | 2,80 m |
| Eerste registratie | 2001-07-13 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2001-07-13 |
| APK vervaldatum | 2025-02-07 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Peugeot 607 sedan
|
Nu te koop
4 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 3.958 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.450 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Peugeot 607
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
10 dagenHuidige eigenaar
1 jaar en 12 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 3.958,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 185.189 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 966 |
| Periode | 2000-09-22 - 2005-09-28 |
| Aantal geregistreerde auto's | 208 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 9 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 4% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 1 | 0 | € 8.947,- | |
| 2000 | 2 | 0 | € 9.357,- | |
| 2000 | 2 | 0 | € 9.357,- | |
| 2001 | 49 | 0 | € 10.195,- | |
| 2001 | 63 | 2 | € 9.367,- | |
| 2001 | 63 | 2 | € 9.367,- | |
| 2002 | 34 | 3 | € 44.650,- | € 9.914,- |
| 2002 | 14 | 0 | € 9.197,- | |
| 2002 | 14 | 0 | € 9.197,- | |
| 2003 | 47 | 3 | € 10.720,- | |
| 2003 | 18 | 1 | € 9.966,- | |
| 2003 | 18 | 1 | € 9.966,- | |
| 2004 | 71 | 3 | € 40.300,- | € 10.459,- |
| 2004 | 18 | 0 | € 9.782,- | |
| 2004 | 18 | 0 | € 9.782,- | |
| 2005 | 6 | 0 | € 45.238,- | € 11.072,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 47-LV-PT | 2026-05-06 | |||
| 35-HF-NX | 2026-03-01 | |||
| 05-GG-LX | 2021-11-12 | |||
| 59JSDP | 2022-06-18 | |||
| 02GSBD | 2021-01-20 | |||
| 02-GV-BP | 2024-01-17 | |||
| 47GSHG | 2021-04-06 | |||
| 63-GX-FK | 2021-01-10 | |||
| 47GSSN | 2021-04-09 | |||
| 66GXFK | 2021-01-14 | |||
| 68GVBN | 2021-05-26 | |||
| 54GRTN | 2021-01-24 | |||
| 39-LX-FJ | 2023-09-05 | |||
| 02LBDF | 2021-03-16 | |||
| 50-GT-PN | 2024-05-07 | |||
| 90-HL-VV | 2023-07-25 | |||
| 13-NZ-FS | 2021-05-04 | |||
| 64JNNG | 2020-10-21 | |||
| 50NJPN | 2021-06-07 | |||
| 07JSZK | 2020-05-06 | |||
| 44LXGR | 2021-12-21 | |||
| 87NXJX | 2021-02-14 | |||
| 91-PB-DT | 2025-05-23 | |||
| 78-GL-NB | 2022-05-03 | |||
| 76-GR-SG | 2021-11-11 | |||
| 33-LV-KD | 2021-07-09 | |||
| 66-PR-LF | 2025-09-08 | |||
| 73-GV-BN | 2021-08-23 | |||
| 72PLFH | 2021-04-06 | |||
| 09GZDD | 2020-06-12 |