Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 2.613,-
Nee
2006
2025-10-11
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Daihatsu Sirion met kenteken 62-SZ-SK is op kenteken gezet in 2006. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 87 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1298 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.4 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.030 kg voor optimale prestaties. In 2025 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De APK is geldig tot 23-01-2027. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1298 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 87 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1055 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1450 kg |
| Lengte | 3,63 m |
| Breedte | 1,67 m |
| Hoogte | 1,55 m |
| Wielbasis | 2,43 m |
| Tenaamstelling | 2025-10-11 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2006-06-28 |
| Eerste toelating in Nederland | 2006-06-28 |
| APK vervaldatum | 2027-01-23 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Daihatsu Sirion hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2006
€ 3.499 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 3.750 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Daihatsu Sirion
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
23 dagenEigenaar wijziging
8 maandenHuidige eigenaar
7 maanden3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2006 | € 3.499,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2006 | 151.243 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2006 | 15 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1481 |
| Periode | 2005-01-28 - 2009-01-09 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1469 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 55 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 4% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2005 | 1478 | 76 | € 14.058,- | € 2.575,- |
| 2005 | 488 | 27 | € 14.769,- | € 2.889,- |
| 2005 | 1478 | 76 | € 14.058,- | € 2.575,- |
| 2006 | 522 | 18 | € 2.973,- | |
| 2006 | 1416 | 106 | € 14.344,- | € 2.549,- |
| 2006 | 1416 | 106 | € 14.344,- | € 2.549,- |
| 2007 | 432 | 10 | € 3.000,- | |
| 2007 | 1293 | 99 | € 13.705,- | € 2.500,- |
| 2007 | 1293 | 99 | € 13.705,- | € 2.500,- |
| 2008 | 118 | 4 | € 13.446,- | € 2.474,- |
| 2008 | 118 | 4 | € 13.446,- | € 2.474,- |
| 2008 | 25 | 0 | € 14.794,- | € 3.075,- |
| 2009 | 5 | 1 | € 13.687,- | € 2.410,- |
| 2009 | 2 | 0 | € 15.933,- | € 3.432,- |
| 2009 | 5 | 1 | € 13.687,- | € 2.410,- |
| 2012 | 1 | 0 | € 16.125,- | € 3.285,- |
| 2012 | 1 | 0 | € 16.125,- | € 3.285,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 75-XK-ZX | |||
| 32-ZN-BK | |||
| K-330-SK | |||
| 83XPVG | |||
| 13-RB-TK | |||
| 96-SK-LH | |||
| 44-SP-FD | |||
| 92-TH-VN | |||
| 67-SB-BN | |||
| 20-SX-ZH | |||
| 46-XP-PX | |||
| GF-070-V | |||
| 62-RF-DJ | |||
| 14-ZF-JF | |||
| JKS-71-N | |||
| 13-ST-BG | |||
| 26-RL-BV | |||
| 34-RP-TZ | |||
| 74-SV-DX | |||
| 70-ZG-FK | |||
| 90-TN-SR | |||
| 97-XN-LB | |||
| 7-ZLF-02 | |||
| 29-RT-TZ | |||
| 80-TP-XK | |||
| 44-SX-RX | |||
| 11-SN-FZ | |||
| 93-RV-BL | |||
| 01-TT-ZV | |||
| 46-XR-HT |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 68-RF-SL | 2026-05-26 | |||
| 60-TG-BV | 2026-05-26 | |||
| 46-SV-LT | 2026-05-17 | |||
| 47-RN-HN | 2026-05-25 | |||
| 40-SV-ZN | 2026-05-19 | |||
| 71-RT-HJ | 2026-05-08 | |||
| 67-SV-VB | 2026-05-07 | |||
| 02-SL-TV | 2026-05-12 | |||
| 62-RL-NG | 2026-05-05 | |||
| 67-SF-LV | 2026-05-19 | |||
| 9-TGH-31 | 2026-05-22 | |||
| 86-RH-LD | 2026-05-22 | |||
| 63-SB-NT | 2026-05-19 | |||
| 32-RJ-PD | 2026-05-02 | |||
| 12-ST-ZS | 2026-05-14 | |||
| 17-TV-VF | 2026-05-22 | |||
| 13-TS-TF | 2026-05-05 | |||
| 53-RV-ZJ | 2026-04-29 | |||
| 26-RJ-PD | 2026-05-20 | |||
| 74-TT-FD | 2026-05-26 | |||
| 38-SK-ZT | 2026-04-30 | |||
| NJ-744-B | 2026-05-09 | |||
| 88-SK-XP | 2026-05-02 | |||
| 86-TJ-BJ | 2026-05-07 | |||
| 11-SP-ZF | 2026-05-05 | |||
| 93-XR-JX | 2026-05-09 | |||
| 99-XR-PJ | 2026-05-04 | |||
| 10-XG-DF | 2026-05-18 | |||
| KN-650-G | 2026-05-10 | |||
| 24-RB-FB | 2026-05-12 |