Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 13.287,-
Nee
2002
2022-08-08
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo V70 met kenteken 62-HV-JS is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2002. Deze auto rijdt op diesel. De auto beschikt over een 163 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 2401 cm³, verdeeld over 5 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.5 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.690 kg voor optimale prestaties. In 2022 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De APK is geldig tot 14-03-2023.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2401 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 163 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 8.7 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.2 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1690 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2160 kg |
| Lengte | 4,71 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,49 m |
| Wielbasis | 2,76 m |
| Tenaamstelling | 2022-08-08 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-01-03 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-01-03 |
| APK vervaldatum | 2023-03-14 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo V70 stationwagen
|
Nu te koop
26 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 999 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.450 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Volvo V70
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
6 maandenHuidige eigenaar
3 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 999,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 368.999 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 3 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1187 |
| Periode | 2001-09-21 - 2006-10-09 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1459 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 377 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 26% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 56 | 26 | € 15.838,- | |
| 2001 | 56 | 26 | € 15.838,- | |
| 2002 | 379 | 111 | € 12.116,- | |
| 2002 | 379 | 111 | € 12.116,- | |
| 2002 | 298 | 78 | € 55.588,- | € 12.875,- |
| 2003 | 429 | 103 | € 52.295,- | € 12.961,- |
| 2003 | 310 | 69 | € 45.998,- | € 12.048,- |
| 2003 | 310 | 69 | € 45.998,- | € 12.048,- |
| 2004 | 431 | 104 | € 46.535,- | € 11.906,- |
| 2004 | 431 | 104 | € 46.535,- | € 11.906,- |
| 2004 | 679 | 212 | € 52.347,- | € 12.893,- |
| 2005 | 278 | 67 | € 49.051,- | € 12.604,- |
| 2005 | 695 | 228 | € 55.393,- | € 13.949,- |
| 2005 | 278 | 67 | € 49.051,- | € 12.604,- |
| 2006 | 5 | 0 | € 47.030,- | € 13.165,- |
| 2006 | 45 | 9 | € 53.954,- | € 13.792,- |
| 2006 | 5 | 0 | € 47.030,- | € 13.165,- |
| 2007 | 1 | 0 | € 60.234,- | € 17.055,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 75-NX-NH | 2026-05-12 | |||
| 23-PZ-KL | 2026-05-06 | |||
| 39-SR-TK | 2026-05-09 | |||
| 63-GPN-2 | 2026-05-04 | |||
| 03-RP-LB | 2026-05-01 | |||
| 07-HVG-9 | 2026-05-10 | |||
| 17-ZP-TV | 2026-05-09 | |||
| 79-RT-XD | 2026-04-29 | |||
| TZ-472-L | 2026-05-02 | |||
| 73-PD-HB | 2026-04-18 | |||
| 05-PH-JK | 2026-03-31 | |||
| 30-ZP-XS | 2026-03-29 | |||
| 58-NX-GB | 2026-03-25 | |||
| 23-LL-RR | 2026-03-17 | |||
| 60-NX-VD | 2026-03-15 | |||
| 11-GLT-8 | 2026-04-15 | |||
| 58-RR-HN | 2026-03-26 | |||
| 34-TZ-JG | 2026-03-09 | |||
| 23-NR-JV | 2026-03-09 | |||
| 30-JH-PN | 2026-03-06 | |||
| 85-RD-VV | 2026-03-30 | |||
| 01-RD-TP | 2026-03-03 | |||
| 43-ZP-HH | 2026-03-02 | |||
| 36JJJP | 2020-05-09 | |||
| 24-XZ-KB | 2025-11-18 | |||
| 99-HX-LL | 2021-03-03 | |||
| 85-JJ-SK | 2023-03-08 | |||
| 51-ZJ-TS | 2020-11-02 | |||
| 97-NJ-JV | 2021-09-11 | |||
| HJ-191-G | 2021-04-13 |