Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 7.334,-
Nee
2000
2023-12-27
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Saab 9-3 met kenteken 62-FZ-RN is op kenteken gezet in 2000. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 150 pk. Dit model beschikt over een 1985 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 10.2 l/100 km. Met 1.440 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De huidige eigenaar heeft deze auto al 879 dagen in bezit. De volgende APK-keuring staat gepland voor 15-03-2021. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1985 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 150 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 10.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1545 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1900 kg |
| Lengte | 4,63 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2023-12-27 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2000-08-28 |
| Eerste toelating in Nederland | 2000-08-28 |
| APK vervaldatum | 2021-03-15 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2023 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Saab 9-3 hatchback
|
Nu te koop
10 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 3.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Saab 9-3
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
3 jarenHuidige eigenaar
2 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2000 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1320 |
| Periode | 2000-08-28 - 2003-07-09 |
| Aantal geregistreerde auto's | 314 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 32 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 10% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 35 | 1 | € 7.617,- | |
| 2000 | 95 | 2 | € 7.004,- | |
| 2000 | 95 | 2 | € 7.004,- | |
| 2001 | 142 | 17 | € 7.892,- | |
| 2001 | 426 | 20 | € 7.024,- | |
| 2001 | 426 | 20 | € 7.024,- | |
| 2002 | 134 | 13 | € 7.329,- | |
| 2002 | 515 | 23 | € 6.362,- | |
| 2002 | 515 | 23 | € 6.362,- | |
| 2003 | 3 | 1 | € 8.529,- | |
| 2003 | 15 | 4 | € 5.926,- | |
| 2003 | 15 | 4 | € 5.926,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 90-JK-XX | 2026-05-19 | |||
| 99-JN-FJ | 2026-05-06 | |||
| 16-JB-NJ | 2026-04-16 | |||
| 82-HX-JV | 2026-05-21 | |||
| 46-GK-TX | 2026-04-11 | |||
| 61-GT-RP | 2026-05-09 | |||
| 99-JK-PF | 2026-04-06 | |||
| 98-GK-SF | 2026-05-02 | |||
| 42-HH-SK | 2026-03-28 | |||
| 39-JJ-RT | 2026-04-16 | |||
| 92-JL-NV | 2026-03-13 | |||
| 97-XJ-BG | 2026-03-14 | |||
| 76-JK-KF | 2026-03-26 | |||
| 34-JP-DF | 2026-03-06 | |||
| 38-HB-BH | 2026-02-27 | |||
| 34-GH-RX | 2021-04-07 | |||
| 10-HD-DN | 2024-05-01 | |||
| 48GKSF | 2020-06-19 | |||
| 28-HH-XK | 2024-07-15 | |||
| 64-HD-GG | 2024-10-27 | |||
| 29-GF-ZP | 2025-12-15 | |||
| 35-JJ-PD | 2022-05-28 | |||
| 75-JK-ST | 2020-11-20 | |||
| 51-HB-TX | 2025-06-04 | |||
| 58-HZ-TS | 2021-11-26 | |||
| 84-JR-JS | 2024-06-07 | |||
| 70-GS-DD | 2025-01-07 | |||
| 51-HB-HZ | 2023-01-26 | |||
| 08-LF-DN | 2021-06-26 | |||
| 97-HS-TP | 2021-04-13 |