Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.732,-
Nee
2000
2020-07-21
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mazda 323 F met kenteken 61FKSV is op kenteken gezet in 2000. De motor heeft een inhoud van 1498 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Met 1.150 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De auto wisselde in 2020 voor het laatst van eigenaar. Dit voertuig moet over 1753 dagen opnieuw APK-gekeurd worden.
| Transmissie | Handgeschakeld |
|---|---|
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1498 m3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1255 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1590 kg |
| Lengte | 4,20 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,42 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2020-07-21 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2000-04-18 |
| Eerste toelating in Nederland | 2000-04-18 |
| APK vervaldatum | 2021-08-05 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Mazda 323 F hatchback
|
Nu te koop
7 auto’s |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Mazda 323 F
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
5 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2000 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 1 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 918 |
| Periode | 1998-07-29 - 2002-07-18 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1219 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 4 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1998 | 10 | 1 | € 3.588,- | |
| 1998 | 109 | 1 | € 3.367,- | |
| 1998 | 109 | 1 | € 3.367,- | |
| 1999 | 37 | 1 | € 3.946,- | |
| 1999 | 463 | 1 | € 3.441,- | |
| 1999 | 463 | 1 | € 3.441,- | |
| 2000 | 49 | 0 | € 4.001,- | |
| 2000 | 452 | 2 | € 3.579,- | |
| 2000 | 452 | 2 | € 3.579,- | |
| 2001 | 191 | 0 | € 3.411,- | |
| 2001 | 191 | 0 | € 3.411,- | |
| 2002 | 4 | 0 | € 3.346,- | |
| 2002 | 4 | 0 | € 3.346,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| XL-GL-56 | 2026-05-11 | |||
| 24-GJ-TX | 2026-05-15 | |||
| 45-DB-JL | 2026-04-25 | |||
| 20-GK-JX | 2026-04-18 | |||
| 59-GH-ZH | 2026-04-03 | |||
| 23-GL-HL | 2026-03-19 | |||
| 27-FT-PD | 2026-03-17 | |||
| 26-GB-BZ | 2026-03-12 | |||
| 31-GG-NG | 2026-03-28 | |||
| 49-GJ-PJ | 2026-03-14 | |||
| 73FXRZ | 2020-10-13 | |||
| 49-FH-SP | 2025-08-31 | |||
| 67DGNZ | 2020-11-13 | |||
| 87-DV-ND | 2022-08-01 | |||
| 20-GR-HG | 2023-05-17 | |||
| 55DJSX | 2020-12-02 | |||
| 75-FB-ZR | 2022-02-13 | |||
| 53-GG-JT | 2021-05-06 | |||
| XR-NH-73 | 2020-09-21 | |||
| 67GTPV | 2021-03-13 | |||
| 12-FB-NL | 2026-02-01 | |||
| XL-FG-89 | 2021-06-09 | |||
| 78DFSV | 2020-11-07 | |||
| 45-FN-NG | 2025-01-22 | |||
| XR-BZ-07 | 2020-12-12 | |||
| 56-FT-DJ | 2024-04-15 | |||
| XTBR53 | 2020-07-27 | |||
| XN-VN-43 | 2025-01-03 | |||
| ZG-DZ-42 | 2021-01-11 | |||
| 55-GK-JZ | 2021-11-21 |