Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.213,-
Nee
2007
2026-05-01
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Škoda Fabia met kenteken 61-XN-BK is afkomstig uit het bouwjaar 2007. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 86 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1390 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.5 l/100 km. Met 1.135 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. In 2026 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. Dit voertuig moet over 68 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 4 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1390 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 86 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1135 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1575 kg |
| Lengte | 4,10 m |
| Breedte | 1,64 m |
| Hoogte | 1,51 m |
| Wielbasis | 2,46 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-01 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2007-07-17 |
| Eerste toelating in Nederland | 2007-07-17 |
| APK vervaldatum | 2026-08-02 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Škoda Fabia hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2007
€ 2.995 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.992 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Škoda Fabia
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
14 dagenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
14 dagenHuidige eigenaar
29 dagen1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2007 | € 2.995,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2007 | 213.000 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2007 | 17 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1311 |
| Periode | 2007-03-28 - 2011-11-21 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2488 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 4 |
| Aantal import auto's | 95 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 4 |
| Import percentage | 4% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2007 | 632 | 16 | € 3.476,- | |
| 2007 | 632 | 16 | € 3.476,- | |
| 2008 | 963 | 32 | € 16.480,- | € 3.460,- |
| 2008 | 962 | 31 | € 16.480,- | € 3.461,- |
| 2009 | 553 | 34 | € 15.412,- | € 3.108,- |
| 2009 | 553 | 34 | € 15.412,- | € 3.108,- |
| 2010 | 337 | 13 | € 15.130,- | € 2.896,- |
| 2010 | 337 | 13 | € 15.130,- | € 2.896,- |
| 2011 | 3 | 0 | € 18.069,- | € 3.854,- |
| 2011 | 3 | 0 | € 18.069,- | € 3.854,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 22-XN-GB | |||
| 57-ZD-LK | |||
| 71-XT-NS | |||
| 57-ZJ-ZH | |||
| 80XHZX | |||
| 16-XZ-PJ | |||
| 13-XD-DF | |||
| 76-ZD-TB | |||
| 31-GTN-4 | |||
| 38-ZD-HL | |||
| 34-XD-DF | |||
| 48-ZK-ZS | |||
| 63-XR-BK | |||
| 99-ZP-FN | |||
| 03-HBZ-6 | |||
| 96-XS-PL | |||
| 60-HLB-3 | |||
| 50-JTV-8 | |||
| 34-XR-TN | |||
| 17-KKX-1 | |||
| 67-JLX-8 | |||
| 64-XR-JR | |||
| 67-HKG-5 | |||
| 54-GRS-3 | |||
| 31-KBG-5 | |||
| 60-JLP-4 | |||
| J-243-JJ | |||
| KDZ-46-K | |||
| 27-GBV-8 | |||
| 87-XT-DS |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 67-JLP-4 | 2026-05-18 | |||
| 97-KTL-5 | 2026-05-14 | |||
| 69-XL-KR | 2026-05-16 | |||
| 68-XS-KV | 2026-04-22 | |||
| 37-ZD-ZN | 2026-04-21 | |||
| 46-XX-GX | 2026-04-22 | |||
| 58-HHS-4 | 2026-04-15 | |||
| 83-ZD-PK | 2026-04-17 | |||
| 47-JJX-9 | 2026-05-07 | |||
| 54-LBH-6 | 2026-04-30 | |||
| 78-ZN-TB | 2026-04-14 | |||
| 46-KKX-1 | 2026-05-21 | |||
| 69-XJ-RG | 2026-05-22 | |||
| 57-ZH-GN | 2026-05-18 | |||
| 10-XD-DF | 2026-04-10 | |||
| 54-ZL-FG | 2026-05-18 | |||
| 42-ZK-PG | 2026-05-17 | |||
| 80-HKG-5 | 2026-05-09 | |||
| 44-HDT-6 | 2026-05-14 | |||
| 64-JFP-1 | 2026-05-01 | |||
| 34-LBH-6 | 2026-04-28 | |||
| 43-JTV-8 | 2026-04-07 | |||
| 76-ZD-SZ | 2026-04-06 | |||
| 48-ZD-LK | 2026-04-04 | |||
| 43-KGJ-6 | 2026-04-07 | |||
| 97-HVS-7 | 2026-03-30 | |||
| RF-052-P | 2026-04-07 | |||
| 79-GGX-6 | 2026-04-18 | |||
| 87-KDK-2 | 2026-03-31 | |||
| 12-KSV-6 | 2026-04-01 |