Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze BMW X5 met kenteken 60-XZ-GS is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2006. Deze auto is 1 jaar na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De motor levert een maximumvermogen van 235 pk. De cilinderinhoud bedraagt 2993 cm³ en de auto heeft 6 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8.7 l/100 km. Met 2.180 kg ligt deze auto stevig op de weg. Dit voertuig moet over 1134 dagen opnieuw APK-gekeurd worden.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2993 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 236 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 11.3 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 7.2 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 2180 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2740 kg |
| Lengte | 4,85 m |
| Breedte | 1,93 m |
| Hoogte | 1,77 m |
| Wielbasis | 2,93 m |
| Eerste registratie | 2006-12-29 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2007-11-16 |
| APK vervaldatum | 2023-04-16 |
| Gebruikt als taxi | nee |
BMW X5 stationwagen
|
Nu te koop
18 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 7.999 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
BMW X5
Geïmporteerd naar Nederland
Na 10 maandenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
9 maandenHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50De gasgenerator van de bestuurdersairbag en passagiersairbag kan bij activering door een aanrijding mogelijk ongecontroleerd tot ontploffing komen als gevolg van veroudering.
Na activering door een aanrijding kunnen er metalen delen in het interieur terechtkomen en mogelijk fataal letsel veroorzaken aan de inzittenden.
De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer. De airbags zullen worden vervangen.
Bij deze voertuigen kan een tapeind van de riemaandrijving van de motor breken. De riemaandrijving van de motor valt hierdoor uit.
Uitvallen van de stuurbekrachtiging. De bestuurder wordt daarover via het instrumentenpaneel nadrukkelijk gealarmeerd.
De producent roept de betreffende voertuigen terug neemt maatregelen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht op korte termijn een afspraak te maken met de merkdealer. Het betreffende tapeind wordt dan vervangen.
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2006 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 834 |
| Periode | 2006-12-29 - 2019-10-02 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1334 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 4 |
| Aantal import auto's | 528 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 4 |
| Import percentage | 40% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2006 | 10 | 5 | € 20.565,- | |
| 2007 | 579 | 216 | € 97.237,- | € 21.157,- |
| 2007 | 8 | 4 | € 100.122,- | € 20.084,- |
| 2008 | 424 | 170 | € 97.360,- | € 22.256,- |
| 2008 | 3 | 1 | € 89.727,- | € 17.438,- |
| 2009 | 284 | 123 | € 101.242,- | € 21.648,- |
| 2009 | 1 | 0 | € 99.496,- | € 29.271,- |
| 2010 | 37 | 14 | € 99.263,- | € 20.924,- |
| 2019 | 1 | 1 | € 126.034,- | € 1.670,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| N-617-XR | 2026-04-18 | |||
| KG-738-F | 2026-05-13 | |||
| 4-ZKX-90 | 2026-05-12 | |||
| 87-ZD-LV | 2026-04-15 | |||
| TF-560-R | 2026-04-24 | |||
| 74-ZF-RG | 2026-04-22 | |||
| GFP-76-V | 2026-04-07 | |||
| 19-ZL-SL | 2026-03-31 | |||
| 58-XK-BR | 2026-03-27 | |||
| 27-GDB-4 | 2026-03-16 | |||
| 17-KNT-6 | 2026-03-04 | |||
| 16-KPP-1 | 2026-02-25 | |||
| 17KNN5 | 2020-05-10 | |||
| 93-ZK-XH | 2021-10-31 | |||
| 94NTK9 | 2020-11-16 | |||
| 14-KKN-5 | 2024-04-18 | |||
| 73KRN2 | 2020-05-22 | |||
| 56-ZKB-7 | 2021-05-24 | |||
| ZP-348-V | 2023-06-10 | |||
| 41LBF8 | 2020-06-22 | |||
| 53-LGG-3 | 2021-06-26 | |||
| 32-GLL-4 | 2021-07-17 | |||
| KF-769-F | 2023-03-01 | |||
| 89XKBR | 2021-01-13 | |||
| 25-KJX-8 | 2025-02-22 | |||
| 23-ZD-KD | 2023-01-24 | |||
| 74-RNJ-9 | 2023-12-19 | |||
| 93-KHB-4 | 2022-11-16 | |||
| 15XJTN | 2020-12-26 | |||
| 98-XR-TX | 2022-06-24 |