Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Hyundai Matrix met kenteken 60-PN-ZD is op kenteken gezet in 2004. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 122 pk. De motor heeft een inhoud van 1795 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 8.5 liter per 100 km. Met 1.358 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. Dit voertuig moet over 1641 dagen opnieuw APK-gekeurd worden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1795 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 123 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 11.5 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 6.9 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1438 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1820 kg |
| Lengte | 4,04 m |
| Breedte | 1,74 m |
| Hoogte | 1,69 m |
| Wielbasis | 2,60 m |
| Eerste registratie | 2004-09-24 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2004-09-24 |
| APK vervaldatum | 2021-11-25 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Hyundai Matrix MPV
|
Nu te koop
5 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.150 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Hyundai Matrix
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
4 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1253 |
| Periode | 2003-06-23 - 2007-02-10 |
| Aantal geregistreerde auto's | 98 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2003 | 45 | 0 | € 4.536,- | |
| 2003 | 14 | 0 | € 4.147,- | |
| 2003 | 14 | 0 | € 4.147,- | |
| 2004 | 113 | 0 | € 4.631,- | |
| 2004 | 50 | 0 | € 4.286,- | |
| 2004 | 50 | 0 | € 4.286,- | |
| 2005 | 21 | 0 | € 21.138,- | € 4.704,- |
| 2005 | 29 | 0 | € 20.264,- | € 4.463,- |
| 2005 | 29 | 0 | € 20.264,- | € 4.463,- |
| 2006 | 1 | 0 | € 20.602,- | € 4.557,- |
| 2006 | 4 | 0 | € 20.031,- | € 4.399,- |
| 2006 | 4 | 0 | € 20.031,- | € 4.399,- |
| 2007 | 1 | 0 | € 20.992,- | € 4.867,- |
| 2007 | 1 | 0 | € 20.992,- | € 4.867,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 51-PR-DZ | 2026-05-18 | |||
| 89-NN-JZ | 2026-03-27 | |||
| 54NLZL | 2021-03-13 | |||
| 02-RP-GH | 2025-11-13 | |||
| 74PSHF | 2020-09-10 | |||
| 52-PX-JR | 2023-06-07 | |||
| 09-RS-XN | 2020-06-13 | |||
| 86-RB-RL | 2024-09-27 | |||
| 90RJVG | 2021-01-27 | |||
| 30NKJP | 2021-01-08 | |||
| 75-PN-RH | 2023-09-29 | |||
| 23-ND-TX | 2021-04-21 | |||
| 44-NL-JS | 2026-01-15 | |||
| 16-PR-TJ | 2025-05-16 | |||
| 27-NZ-RL | 2025-06-05 | |||
| 38-RF-KJ | 2021-05-05 | |||
| 90-RJ-TD | 2024-05-08 | |||
| 17-NG-SV | 2021-10-26 | |||
| 47-NP-PP | 2021-11-02 | |||
| 53-LX-ZX | 2025-03-18 | |||
| 59-RF-NV | 2025-03-24 | |||
| 12RBPR | 2020-09-18 | |||
| 19NJFH | 2020-06-27 | |||
| 22-RP-ND | 2020-10-09 | |||
| 78-NT-VL | 2023-08-30 | |||
| 21-PS-HG | 2023-10-13 | |||
| 63-PL-RD | 2020-07-06 | |||
| 75-NG-HL | 2021-06-08 | |||
| 62-PK-NZ | 2021-08-13 | |||
| 92-PT-HF | 2021-09-01 |