Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 5.783,-
Nee
2003
2025-07-15
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Peugeot 206 CC met kenteken 60-NK-RS is op kenteken gezet in 2003. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 109 pk. Dit model beschikt over een 1587 cc motor met 4 cilinders. Met een massa van 1.252 kg is deze auto solide gebouwd. Sinds 315 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 15-05-2025. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1587 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 109 pk |
| Milieulabel | E |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1288 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1572 kg |
| Lengte | 3,84 m |
| Breedte | 1,66 m |
| Hoogte | 1,38 m |
| Wielbasis | 2,44 m |
| Tenaamstelling | 2025-07-15 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2003-12-09 |
| Eerste toelating in Nederland | 2003-12-09 |
| APK vervaldatum | 2025-05-15 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Peugeot 206 CC cabriolet
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2003
€ 3.500 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.961 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Peugeot 206 CC
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
25 dagenEigenaar wijziging
1 dagEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 5 maandenHuidige eigenaar
10 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2003 | € 3.500,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2003 | 147.058 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 14 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1052 |
| Periode | 2001-04-12 - 2007-08-28 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1407 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 247 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 18% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 52 | 29 | € 5.061,- | |
| 2000 | 52 | 29 | € 5.061,- | |
| 2001 | 2087 | 639 | € 21.629,- | € 4.797,- |
| 2001 | 134 | 33 | € 5.004,- | |
| 2001 | 2088 | 640 | € 21.629,- | € 4.797,- |
| 2002 | 4558 | 968 | € 24.068,- | € 4.825,- |
| 2002 | 4558 | 968 | € 24.068,- | € 4.825,- |
| 2002 | 495 | 81 | € 25.280,- | € 5.126,- |
| 2003 | 3451 | 873 | € 23.181,- | € 5.048,- |
| 2003 | 3451 | 873 | € 23.181,- | € 5.048,- |
| 2003 | 344 | 52 | € 5.472,- | |
| 2004 | 2282 | 607 | € 23.958,- | € 4.955,- |
| 2004 | 2282 | 607 | € 23.958,- | € 4.955,- |
| 2004 | 193 | 29 | € 5.402,- | |
| 2005 | 1446 | 446 | € 24.892,- | € 4.957,- |
| 2005 | 1446 | 446 | € 24.892,- | € 4.957,- |
| 2005 | 140 | 26 | € 26.447,- | € 5.736,- |
| 2006 | 922 | 307 | € 25.250,- | € 4.904,- |
| 2006 | 923 | 308 | € 25.250,- | € 4.904,- |
| 2006 | 76 | 20 | € 26.727,- | € 5.711,- |
| 2007 | 204 | 49 | € 24.826,- | € 4.953,- |
| 2007 | 25 | 6 | € 27.113,- | € 4.826,- |
| 2007 | 204 | 49 | € 24.826,- | € 4.953,- |
| 2008 | 19 | 3 | € 25.354,- | € 5.166,- |
| 2008 | 19 | 3 | € 25.354,- | € 5.166,- |
| 2009 | 1 | 0 | € 20.327,- | |
| 2009 | 1 | 0 | € 20.327,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 39-RR-NL | |||
| 40-PB-GL | |||
| 72-TD-NS | |||
| 95-JS-ZG | |||
| 02-LN-KJ | |||
| 64-LL-FZ | |||
| 18-NJ-GN | |||
| 94-LN-KH | |||
| 24-LH-XG | |||
| 82-NH-GL | |||
| 55-NB-DJ | |||
| 63-LV-HN | |||
| 55-SHG-5 | |||
| 34-LF-GK | |||
| 31-LH-RL | |||
| 72-JD-JG | |||
| 17-JH-DV | |||
| 07-JH-DV | |||
| 67-LS-NZ | |||
| 38-HZ-GR | |||
| 44-JH-JR | |||
| 48-JT-FZ | |||
| 59-JD-ZZ | |||
| 99-JJ-TP | |||
| 23-XG-BP | |||
| 51-LS-XF | |||
| 32-JZ-SP | |||
| J-249-RR | |||
| 78-XV-LS | |||
| 17-PB-RK |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 85-PV-KP | 2026-05-19 | |||
| 78-LZ-PF | 2026-05-05 | |||
| 50-RG-XG | 2026-04-29 | |||
| 21-TD-PZ | 2026-05-22 | |||
| 03-LL-JN | 2026-05-23 | |||
| 79-NL-XG | 2026-05-23 | |||
| 68-SL-TJ | 2026-05-22 | |||
| 07-LH-DP | 2026-05-21 | |||
| 99-HR-RR | 2026-05-22 | |||
| 27-PV-RZ | 2026-05-23 | |||
| 81-JD-BX | 2026-05-21 | |||
| 12-XK-BG | 2026-05-23 | |||
| 22-NK-XK | 2026-05-21 | |||
| 4-TGK-92 | 2026-05-22 | |||
| 22-JS-BN | 2026-05-20 | |||
| 59-GZ-KZ | 2026-05-21 | |||
| 45-HF-FH | 2026-05-20 | |||
| J-507-HX | 2026-05-21 | |||
| 34-PH-NT | 2026-05-20 | |||
| 34-LF-FG | 2026-05-20 | |||
| 62-LF-NK | 2026-05-20 | |||
| JH-891-X | 2026-05-23 | |||
| 41-JJ-ZP | 2026-05-23 | |||
| 86-GPS-4 | 2026-05-23 | |||
| 16-PF-KP | 2026-05-18 | |||
| 47-JKN-5 | 2026-05-18 | |||
| 48-RG-FB | 2026-05-23 | |||
| 18-JR-ZL | 2026-05-20 | |||
| 94-LXX-7 | 2026-05-23 | |||
| 13-LVL-3 | 2026-05-23 |